Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szakítsak?

Figyelt kérdés
Elegem van a barátnőmből, szeretnék vele lenni, mert nagyon szeretem, de már 2 hete folyton kifogásokat talál, és a mindennapi együttlétet csökkentettük 2 napra egy héten. Én nagyon szomorú vagyok, de ha neki mondom ezt, akkor ki van akadva, hogy hagyjam élni. Szeretetere van szükségem. semmi gond nem volt előtte mielőtt ez kialakult, mindent megkapott amit kért, sex is jó volt. nem bírom ezt, hogy mintha már nem szeretne , úgy viselkedik. és ennek a tetejébe,munkahelyére délután kell majd járnia, így talán ha egy nap fogunk találkozni egy héten.:(:(:(:( . ennyire még nem voltam soha magam alatt, egy barátnőmnél sem, de most nagyon szomorú vagyok, szerintetek mit tegyek? ha beszélni akarok vele, azt mondja ne idegesítsem, és hogy hagyjam.
2010. dec. 9. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
vigyél neki virágot és gyűrűt ;)
2010. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hiába bármi, minden hónapban kapott tőlem ajándékot... elegem van belőle. :( nem érti meg h nekem szeretet hiányom van.
2010. dec. 9. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem érez irántad olyan mélyen, mint ahogy te iránta. Ha erőlteted a találkozókat, azzal csak még jobban elriasztod. Reménykedhetsz benne, hogy egy idő múlva megváltozik a hozzáállása és közelebb kerültök egymáshoz, de a leírtak alapján nem valószínű.

Ha nem változik a helyzet és neked ez rossz, akkor elkerülhetetlen lesz egy komoly beszélgetés a barátnőddel, hogy hogyan tovább? Ha együtt akartok maradni és nem akartok teljesen elhidegülni egymástól, akkor valahogy össze kell hangolnotok az igényeiteket. A kérdés, hogy a barátnődnek vagy-e annyira fontos, hogy próbáljon ő is csiszolódni hozzád?

Ha nem megy, akkor lehet, hogy elkerülhetetlen lesz a szakítás.

2010. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt már nem segít a virág és a gyűrű! Meg amúgy sem kell megvenni a lányt csak hogy úgy viselkedjen hogy jó legyen!:S

Szerintem már nem szeret és az is lehet hogy van valakije! Bár mennyire nem akar veled erről beszélni muszáj lesz leültetned és megbeszélni vele hogy ő mit akar!

Amúgy mióta vagytok együtt?

Kor?

2010. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fél éve, 21 vagyunk mindketten
2010. dec. 9. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Miert vagytok ilyen pesszimistak valaszolok.

Lehet neki is rosszul jott a hir, hogy delutan kellesz melozni, kicsit felkavarta. 2 het nem sok, adj idot meg kettotoknek, ne siess. Nem csal meg, mert akkor gondolom te is selyted, hogy mar elhagyott volna. Varj meg turelmesen, ne nagyon hozd fel ezt a beszelgeteseknel. Utana tudni fogod, hogy mit tegyel.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hét tényleg rövid idő.Mindig kapcsolatban vannak mélypontok.Most hagyd békén egy picit,aztán majd újra beszélgettek.Még nem esélytelen a dolog.:)
2010. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*minden
2010. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de rohadt nagy papucs vagy. hagyd élni azt a lányt. sőt, ne fuss utána, egy idő után akkor ő fog futni. a nők nemszeretik a papucs pasikat (vannak hatalommániás kivételek).
2010. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!