Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit készítsek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek a barátomnak ajándékba?

Figyelt kérdés
A minap adot nekem egy rajzott, ő annyira ügyes, és ő csinálta, nekem viszont nincs nagy rajz tehetségem, de szeretném viszonozni...valami kis aprósággal, mit adjak neki??? ő szakács és egy igazi innyenc, szóval a süti sütés nem a legmegfelelőbb...
2010. dec. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csokif@szt =D
2010. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
adj neki egy szív alakú medált, amit ketté törtök, vagy egy közös kép kidekorálva. nem kell hozzá nagy kézügyesség.
2010. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

nem kérdezted te ezt már egyszer? :D

am te szeretnél vmit csinálni, v csak venni szeretnél vmi apróságot? nyomtass ki rólatok egy közös fotót, pl

2010. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én szeretnék csinálni, és igen..de oda oylan válaszok jöttek..ink megkérdeztem újra...
2010. dec. 9. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
keress egy jó sablont a neten, és fesd ki üvegfestékkel
2010. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Párnahuzatot.
2010. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Én 1 éves évfordulónkra egy naplót csináltam neki. Mozijegyeket, közös képeket, más apró kis emlékeket pl. éttermi blokkot színes papírokra ráragasztottam (időrendi sorrendben) és írtam hozzájuk "magyarázószöveget" hogy honnan van az emlék, mit csináltunk az nap. és lefűztem egy szép mappába. (úgy 60 oldal lett:D )nagyon örült neki, és jó néha végiglapozni, lassan 5 éve vagyunk együtt:)


de ha valami kis apróságot akarsz neki csinálni, akkor ez nem a legmegfelelőbb, mert elég hosszadalmas megcsinálni, de tedd el későbbre az ötletemet:D


apróságot... hmm gondolkozok...


szakács, nem cukrász... szóval ha egyébként szeretsz sütni, akkor simán csinálhatsz neki valami fincsit.

Habcsók? nem is nehéz, gyorsan megvan:)


21N

2010. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
reccsenj le mint disznó az ágon.
2010. dec. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!