Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Igazából én nem akarok olyan lányt akinek már sok partnere volt.Én egy szűz lányra vágyom.Olyanra akinek én vagyok az első.Aki csak engem szeret.Akinek nincs férfiideálja, vagy ha van az én vagyok.Én vagyok neki a mindene, az Isten.Nem fordul meg egy férfi után sem az utcán.

Volt régebben egy barátnőm és megkérdeztem tőle hogy mit próbált ki szex témában.Azt mondta volt már 2 pasival együtt.S azt mondta nagyon jó volt.Hát ez a mondat engem nagyon szíven ütött.Őrjöngeni tudtam volna.Nagyon vágyom egy szűz lányra.Tippek?


2010. dec. 9. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg önbizalomhiányod van, amit azzal szeretnél kompenzálni, hogy egy olyan partnert keresel, aki a tapasztalatlansága miatt felnéz rád, a valós értékeidtől függetlenül.

Fejleszd az önbizalmad és máris nem lesz ilyen problémád. Mert ez így, ahogy leírtad, elég gáz."


Ott a pont!!! Kérdező, elég gáz hogy ilyesmivel próbálod kompenzálni az önbizalomhiányodat. Ahelyett hogy arra törekednél hogy tényleg jó szerető légy, és jó ember, inkább megpróbálsz valaki olyat keresni akinek nem tűnik fel hogy nem vagy az. Szánalmas hozzáállás...Az meg hogy az exekre vagy féltékeny, beteges. Gondolom hogy egyébb szituációkban is előtörne belőled ez a beteges féltékenység (pl amikor munkahelyen/iskolában más férfiakkal kerülne kapcsolatba a párod, el szeretne menni nélküled valahova, stb,stb). És arra vajon gondoltál, hogy egy egy ilyen lányban könnyen feltámadhat előbb utóbb a kiváncsiság hogy milyen lehet vajon mással? Most sok ilyen példát tudnék mondani, de hosszú lenne...

Te nem barátnőt, társat keresel, hanem rajongót (és valószínüleg egy alattvalót)... Ilyen hozzáállással max valami idióta fog leállni veled. Persze idiótákat simán találhatsz, tele van velük az ország (te vagy erre az egyik ékes példa).


"Én vagyok neki a mindene, az Isten."


Na ez az a mondat, ahol végképp ledobtam az ékszíjat. Szerintem ez mindent elárul. Keress fel valami pszichológust. Hogy van-e veled valami baj? Hát apukám, nem kevés...

2010. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Képzeld el te hülye gyerek, több mint 14 éve járok pszichológushoz, meg pszichiáterhez.Amúgy kösz a választ, de lehetett volna anélkül is hogy leidiótázol.Komolyan mondom nem értem az ilyen embereket.
2010. dec. 9. 22:29
 13/18 anonim ***** válasza:
azert akarsz szuz lanyt, mert szar vagy, es hogy a lany azt higyje, hogy az amit csinalsz az jo...-_-
2010. dec. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Képzeld el te hülye gyerek, több mint 14 éve járok pszichológushoz, meg pszichiáterhez."


És még kérdezed hogy van-e valami baj veled? Figyelj, ha nem lenne, nem szorulnál rá hogy orvoshoz járj. Hozd fel szerintem ezt a témát az orvosodnak is, majd ő segíteni fog, itt hiába kérdezgetsz... A kérdés meg az volt hogy "valami baj van velem?". Szerintem megválaszoltam. Kifejtettem. Probléma?

2010. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja és mielőtt még leállsz itt hápogni, nem fikázásból mondtam az orvost, én is jártam, nem szégyen (más kérdés hogy nem 14 évig, és hogy végül saját magamnak sikerült embert faragni önmagamból, de ez már részletkérdés)

A hülyegyerek meg te vagy. Csókollak.

2010. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves 01:33!A szar az te vagy, mert elkezdesz fikázni holott normálisan is válaszolhatnál.Írni se tudsz te gyökér, úgyhogy jobb lesz ha befogod a pofádat.Tudsz is te bármit rólam.

Kedves utolsó válaszoló, a hülye az te vagy, mert te kezdted azzal hogy leidiótáztál, holott azt sem tudtam mi az én bajom vagy mi a probléma forrása.Ennyi, leírtad magadat.Anyádat csókolgassad egyébként.

2010. dec. 10. 16:19
 17/18 A kérdező kommentje:
A többieknek, akik nem szaroztak meg nem idiótáztak le, azoknak nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 10. 16:19
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, írtam neked e-mailt. :)
2010. dec. 14. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!