Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Igazából én nem akarok olyan lányt akinek már sok partnere volt.Én egy szűz lányra vágyom.Olyanra akinek én vagyok az első.Aki csak engem szeret.Akinek nincs férfiideálja, vagy ha van az én vagyok.Én vagyok neki a mindene, az Isten.Nem fordul meg egy férfi után sem az utcán.

Volt régebben egy barátnőm és megkérdeztem tőle hogy mit próbált ki szex témában.Azt mondta volt már 2 pasival együtt.S azt mondta nagyon jó volt.Hát ez a mondat engem nagyon szíven ütött.Őrjöngeni tudtam volna.Nagyon vágyom egy szűz lányra.Tippek?


2010. dec. 9. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

küldj képet priviben és meglátom mit tehetek

am hány éves vagy?

2010. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Háth kedves kérdező, lehet túl sokat vársz magadtól. a másik meg, hogy 2011et írunk lassan, és ilyen lány ritkán fordul elő hogy: szép, okos, szűz legyen
2010. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg önbizalomhiányod van, amit azzal szeretnél kompenzálni, hogy egy olyan partnert keresel, aki a tapasztalatlansága miatt felnéz rád, a valós értékeidtől függetlenül.

Fejleszd az önbizalmad és máris nem lesz ilyen problémád. Mert ez így, ahogy leírtad, elég gáz.

2010. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
nem veled van a baj, hanem a világgal, hogy manapság már 12 évesen veszítik el a szüzességüket ész nélkül.. csak az a gond, hogy már igen kevés ilyen lány van:/ de ha szerencséd van (mert sajnos az is kell hozzá, mint ahogy mindenhez az életben) és elég kitartó,akkor találni fogsz ilyen lányt;)
2010. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát sajnos tényleg nem sokan vannak szüzek...én pl. az vagyok, és még nem is szeretném elveszíteni, főleg nem hogy felsem lennék rá készülve! (sehogyse)...hát az okosság...nemtom jeles átlag elég lenne-e!? (4. vagy 4.50)

kinézet: az meg már más, hogy kinek mi tetszik....:)szóval lehet hogy vkinek nem tetszem, valakinek igen! ez van!

2010. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jah lemaradt 16 L
2010. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ignotus Peverell válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled.Vannak elvárásaid, ami jó.Én azt tanácsolnám neked hogy szerintem még várj és hidd el egyszer jön egy olyan lány aki bearanyozza az életed.
2010. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam így ezzel de már lemondtam róla.

Nem muszáj szűz lány. Inkább fogd fel így: keress olyat aki szeret. Ha szeret, akkor nem fogja azonnal felhozni a szexet, és nem baj, ha csak később mondod el neki. Épp ezért te sem fogod tudni, hogy szűz-e vagy sem. Nem fogja zavarni, ha szűz vagy, sőt, még talán örül is neki.

Ha szerelmesek vagytok, akkor felesleges a szüzességgel törődni, elmúlik az. :)

Amúgy hány éves vagy? Sok szerencsét!

2010. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok.S rohadtul vágyom arra hogy találjak majd egy szűz lányt.Igaz azt nem mondtam el hogy most van egy barátnőm,a vágyaimat leírtam.

S ne gyertek azzal hogy szemét vagyok, soha az életben nem csalnám meg a barátnőmet.Csak ha valami folytán vele nem úgy alakulna, akkor lehetne erről szó.De úgy érzem hogy nem halhatok meg így.S sajnos őrültségeket fogok csinálni ha nem találok egy ilyen lányt.Talán az önbizalmam miatt van szükségem rá.Vagy azért mert valakinek én akarok a tökéletes, az egyetlen az ágyban.MEg az élet többi területén is.

2010. dec. 9. 20:56
 10/18 Kicike69 válasza:
100%
Na hát akkor itt egy példa 21 éves lány vagyok és még szűz. Sokszor gondolok rá, hogy mien ciki, hogy mindenki mien tapasztalt, csak én nem. Félre ne értsétek nem vagyok olyan otthon ülős típus, bulizok, mindenbe benne vok, volt már pasim nem is kevés, de nem éreztem azt, h ők lennének, akikekkel át szeretném ezt élni. Most viszont megtaláltam a tökéletest na de most én vagyok passzban. 4 hónapja járunk, próbálkoztunk már, elég sokszor beszéltünk bulikban is, hogy na akkor ma este. De valamiért nem történt meg.... szerintetek miért?? Nem kíván engem?? Vagy mi az oka?? Szerintem nem vagyok olyan csúnya:D:D Nagyon szeretem őt, de valamiért nekünk nem jön össze, hol ránk nyitnak, hol megjön, hol ez van, hol az... Én már télleg nem tudom, hogy mit csináljak...
2010. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!