Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok jó az ágyban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó az ágyban vagy lehet mind kettőnkben van valami hiba?!

Figyelt kérdés

Sziasztok,


másfél éve vagyok együtt barátnőmmel, kielégíteni csak csiklón keresztül tudom g-pontját, mintha hájiba izgatnám egyszerűen semmi, néha néha van reakciója de nem komoly kicsit megromlott a kapcsolatunk múlt hónap folyamán, és mikor beszélgettem most vele ezekről a dolgokról sajnos felmerült benne az, hogy kipróbálná mással ;/ én voltam neki az első.. igazából szeretjük egymást ő is én is, de engem ez most kicsit nem is tudom, elmagyarázni, hogy érintett most jöttem el tőle, de nem tudom mit tegyek vagy mit lépjek..


2010. dec. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

mással akar dugni!!!hogy hogy mit tegyél, dugj te is mással, ha egy kapcsban ilyen felmerül, az már régen rossz, úgy jöhetsz ki jól, hogy, oké akkor dugj mással na pá :)

kb

2010. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ám, az oké de de még mindig abban van a hiba, hogy szeretem és hűséges típus vagyok.. de az a pá a végén elég közelgő gyanús, ha így megy tovább..
2010. dec. 9. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a csaj bevallotta, hogy ki akarja próbálni mással, akkor már nem szeret téged, csak nem meri elmondani. Ez a kemény helyzet.

Most a te dolgod az, hogy férfi módjára elé állsz és megmondod neki, hogy ha mással akar kefélni, akkor nyugodtan csinálja, mert neked így nem kell és elmész keresni magadnak másik csajt!

2010. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy már meg is van neki, hogy kivel akarja kipróbálni.
2010. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!