Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erez valami tobbet irantam mint baratsag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szoval, a story a kovetkezo...van egy pasi aki ugynevezett jobaratom. Aki mindig segit ahanyszor segitseget kertem. A multheten elromlott a gepem, mondtam h kellenne egy uj gep es tanacsot kertem h milyen gepet is vegyek, felajalta hogy elmegy o es megveszi, elis ment megvette hazahozta (50km-re lakom tole), s mindent megtett h menjen (mivel uj gep szuksegesek a sok driverek amiket ra kell telepiteni hiszen anelkul nem mennek egyes dolgok, mindent megtett hogy keressen, letoltsen ahoz hogy nekem menjen a gepem)s mindezt ingyen nem akart elvenni egy fillert sem. Ahanyszor felhivom barmilyen segitseget kerjek segit, sose mondta h nincs ideje, vagy nincs kedve, vagy faradt,vagy... .Ha ejjel felhivom hogy szuksegem van ra eljon es segit. Draga-nak, kedves-nek, szivem-nek szolit.

szerintetek ebben van tobb mint egy baratsag a reszerol?


2010. dec. 9. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt több oldalról is meg kell vizsgálni a kérdést.

Először is, Te örülnél -e , ha több lenne mint barátság? Vagy neked ez inkább kellemtelen? (Bár ezt nem hiszem)

Illetve van-e barátnője, párja stb?

Ha nincs párja és neked sem kellemetlen ez a fajta "lovagiasság" akkor kérdezz rá bátran, hogy hogyan is érez akkor most ő irántad tulajdonképpen?:)

2010. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Oszinten en orulnek ha tobb lenne egy egyszeru baratsagnal. Volt baratnoje, de jelenleg mar nem egyeznek es aszem szakitottak ha jol tudom. Megkerdezzem...felek hogyha megkerdezem es nincs a baratsaganal tobb akkor kitudja mit gondol es elveszitem ot mint barat is:( es ezt tenyleg nem akarnam.

Koszonom a valaszodat

2010. dec. 9. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el mondjuk moziba, vagy valahová ahová egy baráttal is mehetnél és akár randihelyszínnek is jó. Ne mássz rá nagyon, de éreztesd vele, hogy mondjuk a legjobb barátnődet nem hívnád el ilyen céllal sehová. Ha többet érez, válaszolni fog (ha csak nem seggghülye ilyen helyzetekben). Ha mégis csak barátként tekint rád, és ezt esetleg fel is hozza, még mindig tudsz úgy védekezni, hogy csak a sok segítségét akartad megköszönni egy kis közös progival. Sok szerencsét kívánok!
2010. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen barátom nekem is (nem 34 éves véletlenül??) ő is ezt csinálja. Amúgy nagy kandúrbandi, de engem amolyan tiszteletbeli-pasi barátnak tart. Ugyanígy beszél velem, még most is, hogy már férjnél vagyok.

Ő is bármikor, bármit megtesz. De ha ő kéri, én is ugrok neki.

2010. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem 34 eves, meg csak 28 eves

Koszonom a valaszodat

2010. dec. 11. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon rendes vagy fülid beléd zúgott...VAGY mind2 =)
2010. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*g
2010. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, hogy 34 éves-e.

Szerintem mindkét verzió lehetséges, általában apróbb jelekből látszik, hogy barátkozik, vagy többet szeretne. A mozdulatait figyeld, ha együtt vagytok, illetve a tekintetét.

Gondold végig, hogy mondjuk egy barátnőd hogy ér hozzád, milyen tekintettel néz (természetesen figyel, ha beszélsz hozzá, de nem mindegy, hogyan). Ha hasonlóak a gesztusai, akkor csak barát.


Illetve ki is lehet a nyulat ugrasztani a bokorból - indirekt módon. Valamilyen közös program alatt - mozi, séta, kávé, bármi - általánosságban kérdezd meg, hogy milyen az álomnő szerinte. Ha tetszel neki, ezt a labdát le fogja csapni. Ha nem, akkor mond pár általánosságot és annyi.

Illetve terelheted a témát a volt párkapcsolataira, megkérdezheted, hogy most éppen miért nincs barátnője, van-e kiszemelt. Az ilyen kérdésekre adott válaszokból már sok minden leszűrhető.

Még ciki sem lesz, mert ha visszakérdez, hogy miért érdekel, akkor vállat vonsz és annyit mondasz, hogy puszta kíváncsiság.

2010. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tenyleg erdekes tanacsok. Koszonom szepen :)
2010. dec. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!