Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Lent bőv. (Fontos! )

Figyelt kérdés

Eggyik o.társam tegnap tesin is nézett,láttam hogy felém van a feje,mais órán is ránéztem,nézett,nem nézett el,meg suliban nem mosolyog,semmi,vagy csak nagyon ritkán,és ha velem van,boldog,tegnap is vonaton együtt mentünk haza,és ott is mosolygott,láttam hogy boldog,örül. Beszélt is,szinte be nem állt a szája,suliban meg hallgatag. :(

Amikor elment a vonat,akkor láttam hogy keres a tekintetével,ill. nagyon nézte a vonatot,és halvány mosoly volt az arcán. Facebook-on küldtem neki egy olyan SpongyaBob-os cuccot,hogy küldj SpongyaBob-ot. És cuki volt a kép,ezért küldtem egy olyat hogy: love you(L) és lájkolta,és visszaküldte. Msn-en is kérdezősködik,stb..Csaj az a baj,hogy van bnője. :S


2010. dec. 9. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehetne letépné rólad azt a kevés tornacuccot és ott b@szna meg a teremben, nekidöltve téged a bordásfalnak, miközben feszül a tested és végigcsókolná minden porcikád majd kinyalna mire te már izzadnál, és úgy megb@szna hogy egy életre megjegyeznéd!
2010. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.


Többre ne számíts tőle, mert barátnője van.

2010. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy. Csak nekem tűnik úgy, hogy kockák vagytok? O.o "Facebook-on küldtem neki egy olyan SpongyaBob-os cuccot,hogy küldj SpongyaBob-ot. És cuki volt a kép,ezért küldtem egy olyat hogy: love you(L) és lájkolta,és visszaküldte."

Kettő. Ha van barátnője, azon te ne spilázz. Ha el akarja hagyni érted elhagyja, ha nem akarja, akkor nem fogja. Vele foglalkozz, ne a barátnőjével.

2010. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na már írni se tudok. xD Csak az a baj h van bnője.*

Amúgy bnőmnek azt mondta hogy nem akar tőlem semmit,de már volt egy kis ügyünk,hogy összejövünk,csak ott volt a csaj..:S

2010. dec. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!