Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex-barátnő. Vélemény? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-barátnő. Vélemény? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran gondolok az első szerelmemre. Fél évet voltunk együtt, jelenleg pedig van egy két éves kapcsolatom, amiben minden tökéletes...a szex kivételével. Mindenben megértjük egymást, stb, de az a "fránya" szex....nincs egyikünkkel sem baj, a kémia a gond. Mind2őnknek jó volt mással. Tehát, valószínű ezért gondolok az exemre annyit, érzem az illatát még most is, vagy valami más oka van? (kb. 3-4 éve vége a kapcsolatnak, és nem érzem úgy, h hiányzik, vagy szeretném még. egyszerűen csak sokat gondolok rá)


Szexben kérlek titeket ne adjatok tanácsot :)....arra nem szorulok rá...mert tudom mi lesz így a kapcsolat vége...De: a kérdés szempontjából ez nem lényeges szerintem.


2010. dec. 9. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem b@sztak meg már egy ideje jól.
2010. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez xar ügy! A jó kapcsolathoz hozzátartozik a jó szex is! Egyre többet fogsz az exedre gondolni, és eltávolodsz a jelenlegi csajodtól
2010. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok :D, és nem vágyom ilyesmire :D De azért kösz a választ :D
2010. dec. 9. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem csak az exemre gondolok. Leginkább rá, mert ő meghatározó pont volt az életemben. De sokszor megnézem a csajokat az utcán, és nem csak úgy egyszerűen, hanem elgondolkodom, hogy esetleg odamegyek hozzájuk, stb. Volt két nő, akivel lehetett volna valami...összejárós buli, de a végén visszamondtam, mert bűűntudatom volt, és nem is érdemelné ezt a barátnőm...
2010. dec. 9. 17:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem csak az exemre gondolok. Leginkább rá, mert ő meghatározó pont volt az életemben. De sokszor megnézem a csajokat az utcán, és nem csak úgy egyszerűen, hanem elgondolkodom, hogy esetleg odamegyek hozzáj
2010. dec. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!