Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei nem szeretnek, pedig még nem is találkoztunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és hosszú távra, akár életre tervezünk. Én már bemutattam a családomnak őt, de én még nem voltam náluk, nem találkoztam a családjával. A barátom gyakran összeveszik velük mostanában, mert sokat van nálam, és ez nem tetszik nekik. A barátom azt mondta, hogy szerinte az nem tetszik nekik, hogy boldog, ők meg nem azok. Vagy féltékenyek. Vagy féltik a barátomat, mert nagyon belém van zúgva, és félnek, nehogy túl nagyot essen pofára?? Eddig még nem volt igazi barátnője, csak 1-2hetes kavarások, de őket nem szerette, és nem is gondolta velük komolyan. Mióta velem jár, azóta letette a füvet, visszavett a cigivel meg az alkohollal, és nem jár csavarogni, bulizni, csak hozzám. Anyukája is észrevette a változást. Előttem még suliba se nagyon járt be, most meg még nincs egy igazolatlanja sem. Mégis csesztetik, nem engedik át, csak nagyon ritkán.:( Úgy érzem, a szülei meg sem akarnak engem ismerni.:( Rosszul esik... Mit kéne tennem, hogy megkedveljenek? Vagy ne foglalkozzak velük? De olyan igazságtalanok... Ja meg a barátom öccsét még régebb óta ismerem, és mondta a barátomnak, h majd beszél velem, mond neki ezt-azt róla (hülyeségeket), és hogy majd kidobom.:O mondom az szép... hogy ilyeneket mond ő is.

18/L (a barátom 19/F)


2010. dec. 9. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

És mit szól ehhez a barátod?

Nyilván függőségben van még a szüleitől, de ez nem marad így örökre, szóval egyszer úgyis a sarkára kell állnia, és saját családot alapítani. Ennek vagy részesei lesznek a szülei, vagy nem.

2010. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező csak eggyet tehetsz: szarni bele!!!

Én már megtanultam,hogy nem érdekel semmi akadályoztatás ,ha a szerelemről van szó! Tudom,hogy nem esik jól,de nehogy már ezekután,te magyarázkodj ilyen szülőknek! Viszont a barátod a sarkára állhatna és kiálhatna értetek. Ha felesleges,legalább érje el,hogy akkor megy hozzád,amikor akar!

2010. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, nálam ugyanez volt csak nekem a barátnőm szülei nem bírtak, pedig sosem találkoztunk:( Rá is ment a kapcsolat, telebeszélték a fejét, szakított velem és már mással jár:((((
2010. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!