Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy az összes kapcsolatomat elszúrom olyan fiúkkal, akikbe belehabarodok. Ahogy érzem, hogy a másik egyre inkább tetszik külsőre-belsőre, kialakulnak elvárásaim, hogy hogyan kellene viselkednie pl. többször föl kellene hívnia, többször kellene találkoznunk stb. De mivel nem akarok tapadós lenni, ezért csak annyit mondok ilyenkor általában, hogy lehet abba kéne hagynunk, de csak azért mert várom, hogy azt mondja, hogy NE, hogy érezzem, hogy kellek neki. Csak hát ez a NE nem nagyon jön, legalábbis olyan formában nem, mint amilyenben várom. A legutóbb is találkozgattam valakivel, de túl elfoglalt volt, sokat dolgozott és a munkája volt az első számára. Én pedig nem éreztem, hogy úgy kellek neki, ahogy szeretném és ismét mondtam, hogy hagyjuk inkább egymást. Ő szerette volna velem folytatni de rám bízta. (Nem harcolt értem.) Már másfél hete ennek, de rendszeresen keresem pl. hívtam, hogy miujs vagy msnen is ráírtam, beszélgettünk és azt várom, hogy majd egyszer írja, hogy én kellek neki. De hát nem fogja írni nem? Mondjam meg neki, hogy hiba volt, nekem ő kell és folytassuk?
2010. dec. 9. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ember mindig érezni, tudni akarja azt hogy valakinek fontos, de tenni is kell érte vagy legalább is megérteni a másikat, hogy néha miért nem mutatja ki azt a szeretetet amire vágyunk (ennek ezeregy oka lehet) Az is lehet, hogy ő is ilyen típus és tőled is elvárja azt,hogy TE mutasd ki érzéseidet minél gyakrabban majd úgy adná neked is vissza.

Sajnos vannak példák pl enyém is. Én hiába küldenék érte ha ő ezt nem értékeli, hogy miért azt csak ő tudja.. :)

2010. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipikus női dolog, hogy ha A-t mondasz, elvárod, hogy B-t értsen... A pasik ennél sokkal egyszerűbben működnek. Ha kicsit jobban kiismeritek egymást, lehet ilyesmit is csinálni, először talán jobb az egyértelműség.
2010. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te egy idióta kurv@ vagy... nem jöttél még rá, hogy a pasik eltunyultak?? biztos majd nyafiznak.... egyik se fogja aztmondani, hogy teee kellesz könyörgöööm neee... ezzl jó ha tisztában vagy.... annyira buta emberek vannak.. de te közéjük tartozol!
2010. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buta módszered van. A legtöbb embernek a szakítás szakítást jelent, legalábbis a normálisaknak. Nem várhatod, hogy kacérkodásnak vegyék.
2010. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van! Buta dolog volt...:( Még helyrehozhatom? Nem sok reményem van, mert az a tapasztalatom, ha egy fiúval szakítok, akkor az végleges tehetek utána bármit....
2010. dec. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!