Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellene ez a pasi?

Figyelt kérdés

Lányok! Érdeklődnék kinek kellene 1 olyan pasi, aki nem szeret buliba járni, nem iszik (alkoholt), nem szeretkezik fűvel fával,(de nincs ellenére a buli, alkohol csak nem fontos neki :D) nincsenek nagy céljai, emiatt mindig boldog.

vicces és hűséges jellem, felfedezni vágyással megspékelve. Őszinte, nem tud hazudni.


Bő véleményeket várok ;) köszi. :)


2010. dec. 9. 09:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mire várok xD ^^ köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. dec. 9. 09:58
 12/19 Funktasztikus ***** válasza:
sokan szeretik de azt az igazit ne itt keresd:)
2010. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én párom ilyen:

Nem szeret buliba járni (mert féltékeny), cigizik, nem szereti az alkoholt (azért néha ihatnánk együtt), imádja a szexet (ennek örülök, mert sokat vagyunk együtt).

Ezekkel együtt így szeretem, ahogy van!

26/N

2010. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Ezek közül semmi nem érdekli a nőket, egyedül a külső.
2010. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Háttőizé.

Én is ilyen hasonló vagyok. NO dohányzás, NO alkohol, NO drog, NO money, csak NÓta... :-)

2010. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ hogy azok akik a gyakori kérdések ezen rovatába írnak, hogy ők látják mit írnak le , főleg a lányok, így a kedves pasi, úgy hordozzon a tenyerén, nem szeretik a túl vagány pasikat stb stb , ti látjátok mit írtok le egyáltalán lányok? Mert a valóság ettől fényévekre van. Hiába olyan valaki amit ti leírtok, úgyis mindig az van, hogy: "beléd estem aztán meg pofára" ...

20F

2010. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

22/L

2010. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Te nyuszi, miért nem egy párkeresőbe írsz?
2010. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Mert a kérdésem oka nem a párkeresés! :) (csak a mai világ szemléletére voltam kíváncsi. :))


köszönöm a válaszokat! :)

(MINDENKINEK!)

2012. márc. 26. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!