Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellene ez a pasi?

Figyelt kérdés

Lányok! Érdeklődnék kinek kellene 1 olyan pasi, aki nem szeret buliba járni, nem iszik (alkoholt), nem szeretkezik fűvel fával,(de nincs ellenére a buli, alkohol csak nem fontos neki :D) nincsenek nagy céljai, emiatt mindig boldog.

vicces és hűséges jellem, felfedezni vágyással megspékelve. Őszinte, nem tud hazudni.


Bő véleményeket várok ;) köszi. :)


2010. dec. 9. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem szeret buliba járni nem szeret inni, nem cigizik nem drogozik, imád velem lenni, és kettesben lenni nem buliban kiélni magát. Én ezért imádom. És több ilyen férfi kellene a földre. Habár nekem már nem kell :)
2010. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ugyan kinek kellene ilyen, aki nem is alkoholista még ebben a korban?

Ha nem kez el élég korán inni, akkor később már annyival kisebb lesz a mája az átlagnál, hogy már be sem tudja hozni, maximum ha tisztaszeszt iszik.


Háttőizé de komolyan:

Teljesn rendben van, de jobb lenne, ha fiatalon lennének céljai, és tenne értük. Nem az álmodozásra gondolok, hanem arra, hogy vigye az életben valamire, és kitartóan tudjon dolgozni azért.

Ez még fontos, a többi az rendben van, nagyon is...

2010. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
az én párom is ilyen hála az égnek.tényleg több ilyen srác kellene
2010. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

elképzelem, milyen 1 sz*r szemét sz*r alak lehet,hogy nem iszik, nem bagózik, nem drogozik, nem csal meg minden második kancsal ribanccal... :))

azt honnan tudod, hogy nincsenek nagy céljai? ez baromság, az meg, hogy ez miatt boldog, még nagyobb :) majd lesznek neki, ha elkezd unatkozni :)


a boldogtalanság állítólag ott kezdődik, amikor megpróbálsz boldogabb lenni, nemtom, hogy így van-e, Réthy "tantó bá" mondta előadáson :)

de attól, hogy "céljai" lesznek, még nem lesz boldogtalan :)

2010. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a céltalanságot úgy értettem, (hogy tisztázzam)hogy nem akar milliárdos lenni nem akar autót vagy uj mobilt se elektronikai kütyüt. Van 1 motorja azt szerelgeti. De nem szomorú ha nem megy (most se működik de a tél ellenére nem zavarja) Szóval nem ilyen KARRIERISTA.:$ hanem a mának él és megy előre, tud mosolyogni a metrón mindenfélére xd
2010. dec. 9. 09:23
 6/19 A kérdező kommentje:

a boldogtalanság állítólag ott kezdődik, amikor megpróbálsz boldogabb lenni...


hmm mindenre nyitott, de nem nyomul a céljaiért. nem veszi el a kedvét a kudarc, mivel nem vall kudarcot sokszor mert nincsenek nagy vágyai. (uh de értelmetlen de remélem kivehető a lényeg)

2010. dec. 9. 09:26
 7/19 anonim ***** válasza:

Hozzám jöhetne


69/L

2010. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy hiába kéne neked ha őneki te nem kellesz :( és hát valljuk be kevés az ilyen pasi.... az is vagy másé vagy behülyül vagy kiszeret belőled vagy bármi, de nem lehet a tied!
2010. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De én ismerek 1 ilyet és független és és :$ nah érted :D
2010. dec. 9. 09:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz? Meg kell próbálni a lehetetlent is! Csak sok sikert kívánok :)
2010. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!