Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KÉRLEK SEGÍTSETEK NAGYON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉRLEK SEGÍTSETEK NAGYON NAGYON FONTOS! Részletesen lent tippek?

Figyelt kérdés
volt egy lány 2évig voltunk együtt mindent megadott nekem és mindig mellettem állt.De sosem becsültem eléggé sem szexbe sem a párkapcsolat alatt többször szóbakerült a szakitás de mindig volt egy kis esély.Tegnap viszont kidobott most értetem meg,h mit is vesztettem nagyon szeretem!:(sajnálom,h most vettem csak észre. hogy szerezhetném vissza?nem tudok élni nélküle!minden rá emlékeztet hétfőn találkozok vele:(
2010. dec. 8. 23:50
 1/7 anonim válasza:
ezt mondd el neki is.
2010. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondtam már:(és bármennyire ciki is azóta csak sírok.de azt mondta minél jobban erősködök annál inkább lököm el magamtól.olyan reménytelennek tűnik.Későn gondolkoztam:(
2010. dec. 8. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem kiszeretett belőled, ha tényleg így viselkedtél vele. Próbálj meg ne nyomulni. nyugodt hangon mondd el neki, hogy szereted, és hogy gondolkozzon el ezen, ne válaszoljon egyből. szerintem haragszik rád, szóval most nem tesz jót ha erősködsz.
2010. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak most jutt eszedbe a szakitás eddig nem is volt olyan fontos csak mert szakitani akkar pánikolsz. De megéri ha eddig nem érdekel mért érdekelne egy szakitás utnán.
2010. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszul hangzik, de hagyd! Tudom, milyen a másik oldalon lenni (a lány helyében), és ilyenkor már nincs visszaút. Valóban igaz az, h minél jobban erősködsz, benne annál erősebb lesz az elhatározás. Sőt, ne alázd meg magad előtte azzal, h sírsz, könyörögsz, mert az lesz a kiábrándulás legutolsó állomása. Tehát most hagy ülepedni a dolgokat! Ha ő mégis adna még egy esélyt a kapcsolatotoknak, az nem mostanában lesz. Annyit esetleg megtehetsz az ügy érdekében, h elmondod, h tudod mikben hibáztál (de nem kell túlságosan önostorozva, mert az is elég szánalmas tud lenni).
2010. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már sehogy. Benne ugynais végképp elszakadt valmai. Sajnos késő. Ismerem ezt...
2010. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:(
2010. dec. 9. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!