Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Infó lent

Figyelt kérdés
A barátommal kb. egy hónapot voltunk együtt, szép volt jó volt de szakított velem, mert csak barátként szeret. Megbeszéltük hogy barátok maradunk, és sikerült is kiszeretnem belőle. Többször is lefeküdtünk, de csak barátilag, és én tényleg nem éreztem semmit... azt azonban, hogy más lányokkal kavar, lefekszik, vagy akár összejön, nem tudom feldolgozni, és egyszerűen nem értem mért vagyok féltékeny, amikor már tényleg nem szeretem az exem, és nagyon szeretnénk mind a ketten barátok maradni. Mit tehetek hogy megváltoztassam magamban ezt a zavarodott állapotot?
2010. dec. 8. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne találkozz vele.Meg az milyen már,hogy többször lefeküdtetek de csak barátilag?:o Ne maradjatok még csak barátok sem,kerüld amennyire csak tudod,utána elfog múlni az amit iránta érzel,de az nem barátság az tuti.

22F

2010. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy hónapot voltunk együtt, az nem valami nagy idő, és tényleg szeretnék a barátja maradni, nem tudom ez mért ne lenne lehetséges. Sok barátnőm nagyon jóban van a volt barátjával, és néha le is fekszenek... nem tudom ebben mi olyan furcsa
2010. dec. 8. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Abban hogy szakítanak az emberek egymással & aztán összejárnak dugni? Valóban én sem értem mi ebben a furcsa..........
2010. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy mégiscsak szereted, de kényelmesebb tagadni és átkeresztelni barátságra, baráti szexre...
2010. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem szeretem, basszus. az ember hiába kér itt tanácsot, ahelyett, hogy segítenének, csak kritizálni tudják...
2010. dec. 11. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha önmagaddal sem vagy tisztában, miért várod el, hogy mások értsenek?:)

Akik válaszoltak, nem bántani akartak. Tanácsot adtak, még ha nem is tetszett.


Egyébként pedig az idő majd megoldja. Foglald el magad, ismerkedj más pasikkal. Van olyan, aki összejár az exével és nem lesz belőle gondja érzelmileg, de nem mindenki képes erre. Tedd tisztába az érzéseidet és jelölj ki egy célt, mert ez a se előre, se hátra helyzet nem menő.:)

2010. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77d ***** válasza:

Ha már egyszer sikerült kiszeretni belőle, minek feküdtél le

vele megint? Ez nem vezet sehová. Hagyd az egészet, próbálj egy rendes, szerető fiút találni.

2010. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is van olyan barátom akivel barátok maradtunk, de csak barátok, nincs szexuális kapcsolatunk, milyen már az, jesszus :)


Igen kislány, magaddal sem vagy tisztában, akkor hiába kérsz tanácsot. Ha zavar hogy másokkal találkozik, akkor még nem vagy túl rajta. És nagy marhaság olyannal lefeküdni aki egyébként nem érdekel. Mégis minek? nincs jobb dolgod? jó kis unaloműzés :)

2010. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!