Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Pasitokkal találkozni akartok, hogy elmondjátok neki, hogy vége a kapcsolatnak, és kiakarsz szállni belőle.

El is jön a srác és el is mondjátok neki:

- Szia. Ez így nem mehet tovább, szerintem fejezzük ezt be.

- Oké, Szia. (És hátat fordít és semmi sértődöttséggel elvonul.)


2010. dec. 8. 22:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hogy reagálnék? Ugyan nem vagyok lány, de miért kéne bármit erre reagálni? Hazamennék és leülnék internetezni, mondjuk ha már nő lennék akkor magamhoz is nyúlnék meg minden egyéb perverzséget amit egy pasi tud tenni egy női testtel... de a pasi nyílvánvalóan nem gondolt sokat a kapcsolatba, és nem akart rád több időt vesztegetni. Nem tudom mennyi idős volt a kapcsolat, de érzésre nem túl sok.
2010. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Örülnék hogy nem jönnek a miértek, a biztos így gondolod, de megfogok változni és mindent megteszek és ne legyél már ilyen stbstb.


Sokkal könnyebb lenne az élet ha mindenki ilyen lenne:)


24/N

2010. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
ott a pont a pasinak! ennél már csak az lett volna jobb ha azt mondja: jaj,de jó h nem nekem kellet kimondani! jaj,hát nagyon megkönnyebbültem h te is így gondolod!!!
2010. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg durva.... :S

Bár ez attól is függ (mármint a reakció),hogy meddig voltatok együtt,milyen volt a kapcsolatotok.

De azért egy kapcsolatnál ha szakít az emberrel valaki nem szabadna,hogy így reagáljon. Ennek csak egy oka lehet: AzT MEG GONdolom tudod.

2010. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

15L -nek.

Szerintem nem értetted amit mondani akartam azzal a válasszal. Csak a tisztázásért: egyetértek veled, tényleg bunkóság telefonon szakítani,és nem azt mondtam hogy én így szoktam! Én ha szakítani akarok, akkor nem odahívom az illetőt hanem én keresem fel. Arra értettem, hogy ha erre nincs lehetőség, akkor már inkább a telefon,mert

Nekem volt olyan ,hogy 80km-t autóztam a szakadó hóban jeges úton csak azért ,hogy mikor megérkeztem a lány közölje, más valakit szeret, és szakítsunk...és nekem még lehetőségem sem volt megkérdezni, hogy miért mert ez a mondata után rögtön le is lépett és kitessékelt a lakásából. szerinted ez nem bunkóság?? Hmm?

Hazafelé pedig egy baleset miatt 8és fél órát álltam a hidegben.Életem legszebb napja volt, mert ő nem akart telefonban dobni.


Hidd el ha tudtam volna, hogy igy fogad, akkor inkább választottam volna azt hogy küldjön egy smst hogy:

na ennyi volt pá!!

2010. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez most mindenkinek szól..


Emberek legyen már fantáziátok. A kérdés feltevője NYILVÁN nem így tette fel az egészet, hogy "áthívtam hozzánk a srácot, majd mikor végre megérkezett, kidobtam a p*csába"

Nem írt semmit, hogy mennyire szerette előtte a fiút, megéremelte-e egyáltalán, és számított már erre?


"Ez így nem mehet tovább, fejezzük be"

Nekem ebből már rég lejött, hogy csak úgy ok nélkül lett kidobva, nem próbált a lány változtatni, kitérn valamirei, megbeszélni valamit, esetleg Alkalmazkodni.. f*szt, gondolt egyet inkább, ez úgyis egyszerűbb.

Értitek, maga a szakítás a bunkóság, nem hiszem hogy ezt csak ilyen küldetés szerűen (tapló módon) lehet elkövetni.

Ezek után a fiú semmivel nem tartozik a lánynak (ki tudja előtte milyen volt, ő nem beszélt szakításról, ő elfogadta minden hibájával együtt).

Hogy nézne már ki, hogy miután felöltözik és átjön randira, majd dobják, elszomorodik és kérdezi, hogy "és miért" te nem vagy méltó hozzá, hogy miattad ilye lúzer legyen, többet ér annál.


Ha volt 1-2 évnyi komoly kapcsolat, és te is egykor nem tudtál volna nélküle élni, az más, nyilván akkor őt is megtörte volna, nem így reagált volna. És TE se így dobtad volna.


Nagyon bírom amikor a kérdezők beállítják a saját sztorijukat és kihagynak belőle valamit..

2010. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valójában ez nem megtörtént esett, csak felmérés alapján lett kitéve. Köszönöm az együttműködést.
2010. dec. 9. 21:28
 28/28 anonim ***** válasza:
De megtörtént, tudok is egy ilyet. Lehető legjobb reakció volt szerintem.
2010. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!