Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Pasitokkal találkozni akartok, hogy elmondjátok neki, hogy vége a kapcsolatnak, és kiakarsz szállni belőle.

El is jön a srác és el is mondjátok neki:

- Szia. Ez így nem mehet tovább, szerintem fejezzük ezt be.

- Oké, Szia. (És hátat fordít és semmi sértődöttséggel elvonul.)


2010. dec. 8. 22:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Valószínű ő is hasonlóan érzett, csak te gyorsabb voltál. Most az jobb, ha elkezd bőgni, meg öngyilkossággal fenyegetőzni?
2010. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%
szerintem meg az a tapló dolog h odahívod hogy kirugd, akkor már inkább telefonon
2010. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Telefonon a gyávák szakítanak, személyesen a fair szerintem.
2010. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ez a sztori akkor lenne igazán ütős,ha mondjuk már 20-25 fölött vagytok és legalább 1 éves kapcsolatról beszélnénk.Tiniknél simán előfordul az ilyesmi.Mondjuk elég laza volt a srác:).
2010. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
jobb ha kiborul és elkezd hisztizni az utca közepén? bár szerintem a legjobb ilyenkor dugni még egyet átbeszélni oszt csá
2010. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Telefonon? OO" jézusom mennyi idős vagy te?! (bár én se vagyok idős de legalább agyilag érettebb)

Telefonon szakítani bunkóság. Akit egyszer még szerettél vagy szeretett illik megtisztelni annyival hogy ne felhívd vagy dobj neki egy smst, esetleg msnen. Bunkó dolog.


Nekem se tetszene ha a barátom ezt tenné:/ Igaz ami igaz, szakítani akartál és ez meg is történt zökkenőmentesen, de gondolom egy kapcsolat után (bár nem tudom milyen volt a kapcsolat, azaz meddig és hogyan voltatok együtt) kicsit többet várna egy ember a másiktól. Mondjuk látni rajta hogy kicsit meglepett vagy szomorkásabb vagy legalább rákérdezzen hogy miért. Vagy akármi, csak ne így szó nélkül.


15/L


Ui.:ez a fiú egy bunkó volt :/

2010. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a válasz első fele neki szólt:


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:17

2010. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló szakításom, ott a fiú mondta, hogy szakítsunk én meg mondtam, hogy oké. Ennyi volt. Tiniszakítás :)
2010. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

pl. a tipikus beképzelt csajra! azt hitted te vagy az atyaúristen , hogy majd öngyilkosságot kövelt el érted...De nem így lett! ezt beszopt@d...Szerintem nőjél fel majd utánna pasizz.

Lepontozni közelező!!!

2010. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

nem volt nagy szerelem a pasi részéről. Tudom kérdező, hogy ez a reakció meglepő, és most úgy tünik, a vadászból lett áldozat.

De szerintem akkoris te jártál jól.

Nézzünk meg engem, forditott eset: elmondtam hogy többet akarnék, csak sajnos levélben, mert a leányzónak nem volt ilyenekre ideje. Kb. fél éve nem válaszol :P

2010. dec. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!