Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Pasitokkal találkozni akartok, hogy elmondjátok neki, hogy vége a kapcsolatnak, és kiakarsz szállni belőle.

El is jön a srác és el is mondjátok neki:

- Szia. Ez így nem mehet tovább, szerintem fejezzük ezt be.

- Oké, Szia. (És hátat fordít és semmi sértődöttséggel elvonul.)


2010. dec. 8. 22:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Respect(Y)
2010. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Pff, úr isten, ha szakítani akartál, nem mindegy? Azt vártad, hogy térdenállva könyörögjön?
2010. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Hát elég sza.ul esne az fix. Én tuti nem engedném el, anélkül hogy ne kérdezném meg, hogy nem is bánja, vagy hogy nem is szeretett akkor? Mondjuk attól is függ mióta van ez a kapcsolat.
2010. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szakítani akartál, nem? Örülj neki, hogy könnyen túl vagy rajta, ráadásul nem is kell azon agyalnod, hogy jól döntöttél-e? Jól döntöttél!
2010. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

optimistán fogja fel a helyzetet, és ezután le sem sz*r. Ilyenkor sztem te koppansz nagyobbat.

Ez szívás számodra és te csináltál magadból h*lyét. F

2010. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány, de ez még férfiszemmel is paraszt dolog...Azért erről illik egy kicsit jobban átbeszélni, hátha a lány csak átmeneti állapota miatt állít ilyet, vagy csak kíváncsi, hogy mennyire szereted.

Mondjuk mást úgysem tehetsz, mintsem, hogy elfogadod a helyzetet, de azért legalább egy biztosan így szeretnéd? kérdést még beszúrhatnál, hogy ne legyen annyira snassz a helyzet!

2010. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:03


Ezt én írtam, bocs, de valamit félreolvastam...Már kezdenek összefolyni a betűk...

;)

2010. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nem értette.
2010. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A lehető legjobban reagált. :D

Nem tudom, hogy reagálnék, de még mindig jobb, mint hogy ott sírjon és nyavalyogjon, hogy de miért??? vagy adj még egy esélyt, próbáljuk meg, megváltozom... stb.

2010. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi lenne a legjobb válasz? Jó, ha így gondolod, legyen.
2010. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!