Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őt szereti?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom de szakítottunk azt mondta hogy azért mert nem engedtem neki sokat mert nem smároltunk sokat de nem csak nekem kellet volna kezdeményezni na mind1. én 14 ő 17 összejött egy lánnyal aki a barátnőm volt de kíváncsi vagyok mi lesz belőle mert az ő szülei szigorúak mondjuk jogos mert 12 éves, na és én aludtam már ott nála meg hajnali 1-2-ig kint maradtunk de vele nem maradhat meg olyanokat mondott hogy az eddigi barátnői közül én szeretem ez szarul esett mert ő nem szeret. nektek mi a véleményetek?
2010. dec. 8. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe mindkettőt!!!

Keress új barátokat...Amúgy sem hiszem, hogy bármelyik is kötődött volna hozzád bármennyire is az általad leírtak alapján...

2010. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Egy köcsög!! Dugasd meg magad az egyik haverjával ^^
2010. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: igazad van le fogom sz*rni mindkettőt :)


második:hát nem is tudom xD

2010. dec. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!