Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem tudom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akire eddig csak barátként tekintettem, nem is nagyon jött be meg semmi. De ő hazakísérgetett, feljött hozzám beszélgetni ha beteg voltam, folyton hívogatott foglalkozott velem stb. De ennél tovább nem lépett, pedig nem voltam elutasító sem de akkor még közömbös volt nekem, de úgy hogy ő ezt nem tudta. Ez kb. fél éve volt, azóta egyre kevesebbet foglalkozik velem (heti szinten beszélünk, találkozunk mivel a baráti körünk ugyanaz szóval a kapcs. nem szűnt meg csak romlott.

De most nem tudom mi történt egyre jobban kezdett érdekelni, most már eléggé belezúgtam. Hogy tudnám visszacsinálni , hogy újra ugyan annyira érdeklődő legyen felém?


2010. dec. 8. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
hát mondjuk úgy, hogy te elkezdesz közeledni hozzá, és akkor valószínűleg vevő lesz a dologra... :)
2010. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a "barátja" akarsz maradni, akkor a helyedben nem nagyon erőltetném, hogy ismét olyan legyen, mint régen...

Szerintem ildomos lenne megbeszélni vele, hogy hiányzik neked a törődése, mert nagyon megszeretted és ekkor egy szájra puszival le is zárhatnád a beszélgetést...Érteni fogja, hogy miről is van szó, ne aggódj!

2010. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a hátsó szándék nélküli udvariasságát értetted félre.
2010. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!