Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá merjek kérdezni, eljönne-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá merjek kérdezni, eljönne-e hozzánk?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy a barátommal ezen a hétvégén együtt leszünk, de szólt, hogy fontos dolgozatot ír hétfőn. Most kiderült, hogy jövő héten nekem is egy fontos tantárgyból lesz doga, amiből még hülye is vagyok, ezenkívül péntek reggeltől vasárnap reggelig tök egyedül leszek itthon. Gondoltam, hogy tanulhatnánk együtt, vagy valami. [nem feltétlenül kell szexelni szerintem, ha egy fiú és egy lány kettesben van] Mit gondoltok? Tudna volna segíteni a dolgozatra való felkészülésben, és nem paranoiáskodnék itthon egyedül.
2010. dec. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül nem kell ,de ha már ott van akkor hátha!!!
2010. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd át. =]
2010. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg naná
2010. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül mielőtt bármit kérdeztem volna, felhozta, hogy jövő héten jönne. Én nem mehetek, vagyis nem akarok, mert anyámat nem akarom egyedül hagyni itthon.[nagyanyám kórházban lesz 10 napig.]
2010. dec. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!