Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon tetszik nekem, ha elhívom és nyiltan a szemébe mondom, hogy tetszel nekem, az nagyon tolakodó?

Szeretem az egyenes, őszinte beszédet.


2010. dec. 8. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de kinek a pap, kinek a paplan:D
2010. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki.
2010. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor nem tolakodó.Én örülnék ha egy lány ilyen nyíltan a szemembe mondaná ezt!Sokszor az apró jeleket nem veszem észre és ezért nem kapcsolok időben.Úgy gondolom,hogy a nők is kezdeményezhetnek.Pláne ha akarnak valamit.

A pasi vagy,akkor ne mond meg neki ennyire őszintén,mert egy törött orr lehet a vége! :)

21/f

2010. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha te így akarod, tedd így. A srácok annyira azért nem szoktakmeglepődni, a visszautasítás meg nem igazán megszokott. Sokan örülnének ilyenkor mint m@jom a farkának. Nem, még annál is jobban!
2010. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*HA! pasi vagy...bocs
2010. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom, ha egy lány ezzel nyit. Várjon és maximum óvatosan mutassa ki, ne mondja el, különben minek a "vadászösztön"?
2010. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak már most is a torkomba dobog a szívem, hát ha még elé állok és elkezdek beszélni...*-*
2010. dec. 8. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csak annak örülnék, ha jeleket küldenél, amiből már sejteni lehet, hog nem vagyok közömbös számodra...egy-egy összenézés, egy mosoly, mozdulat....szerintem már elég, hogy egy (tökös) srác odamenjen egy Nőhöz (talán még ennél kevesebb is elég...:)).


Ebben az esetben azt kell mondanom...konzervatív vagyok. Hiszek abban, hogy egy férfinak kell "levadásznia" egy Nőt (a szó pozitív értelmében), meghódítania, elkápráztatnia. Nekem nem jönne be, ha egy Nő jönne oda hozzám....


F/24

2010. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor egy kicsit legalább átérzed azt,amit mi minden egyes alkalomnál.Egy lányt nem fog visszautasítani a pasi.De fordított esetben minket fiúkat 10/9 lány elküld a halál f@szára.

Nagyon durva érzés,lúzernek hiszed magad,de az élet nem áll meg.Jön a következő.És így tovább amíg nincs meg...

2010. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is konzervatív vagyok, de valamiért nem sikerül jeleket küldenem, nagyon beszélgetni sincs lehetőség vele, és ha mosolygok, meg nézem, csak azt kérdezi mi van...

Ha várok szerintem sosem lesz belőle semmi, de lehet így sem...

2010. dec. 8. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!