Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ad magától puszit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad magától puszit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nevetséges a helyzet!

Barátnőm ha találkozom vele, vagy ha elköszönöm tőle, magától nem csókol meg és puszit se ad. Csak viszonozza, ha én adok. Ez most miért van? Szerintem normális ember ilyenkor ösztönösen megcsókolja a szerelmét.

Meg kijelentette, hogy úgy érzi, már nem szeretem annyira, mert nem írok neki annyit meg nem hívom annyiszor, mint régen. Mondtam, hogy azért, mert meguntam, hogy mindig csak én hívogatom, ő meg sose. Szerintem ennek (majdnem) kölcsönösnek kéne lennie...

Ja és nem akarja, hogy fogjam a kezét, vagy átöleljem, mikor esélyes, hogy betoppannak a szülei.

Nem szeret? Akkor meg mi a fenéért van velem?

Az a röhej, hogy nem 14 éves tinik vagyunk, elmúltunk 20.


2010. dec. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle nyíltan, beszéljétek meg :) Magától az ember úgyse fog rájönni sajnos :S és így jönnek a sértődések, tessék kommunikálni egymással!
2010. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret. Titkolózik, szégyenll. Lépj le mielőbb, ő csk az idődet rabolja! Ez 100! Ebből hogy lesz továbblépés?

Szégyen a lány részéről, de nagyon!

2010. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát nem akarlak elkeseríteni de szerintem a csaj nem szeret annyira mint te őt csak elvárja hogy szeresd neki te csak egy "eszköz" vagy aki megcsókolja és azt mondja hogy szép vagy:S

De ez csak az én véleményem

2010. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Haver nekem 2 hete lett vége a barátnőmmel. És ugyanez volt az oka :S. A csaj fél bevallani hogy nem szerelmes, szeret de nem szerelmes!!!

Engem se akart megcsókolni se puszit adni mikor viszont mondtam neki hogy csókoljon meg azonnal megtette. De hidd el nekem hogy nem szerelmes beléd. Ha az lenne akkor alig várná hogy megcsókoljon...

2010. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nemtudom, valsz nem szeret :( nagyon szar szitu. énis sokszor érzem ezt, de mondjuk kézenfogás még megy, bár családjának nem mutatna be a világér se...

meg énis sokszor vagyok ugy hogy nem irok mer nem ír... és ha 3x én kezdeményezek és válaszol, van hogy nem is válaszol amugy... elfelejt, de meg ha válaszol is, akk már elvárnám hogy legk ő írjon előbb. kölcsönösen kellene építeni egy kapcsolatot...

puszi és csók is leginkább vagy én kezdeményezem, vagy egymásra nézünk és akk nincs kezdeményező, de csak úgy spontán nagyon ritkán ad puszit.

am én 21/f ő 18

2010. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ti miért vagytok még együtt?

Te is vársz, hogy talán megváltozik valami? Mint én?

Amúgy az eszem azt mondja, igaza van a válaszadóknak, de lépni az más tészta.

Amúgy egyidősek vagyunk én is 21 vagyok. A barátnőm viszont 22.

2010. dec. 8. 21:21
 7/7 anonim válasza:

Lehet nincs akkora onbizalma, hogy vallalna tegd a szulei elott. Ez meg nem jelenti azt hogy nem szeret. Csak azert mondom, mert regen en is ilyen voltam. Nekem az a halal lett volna ha az anyu meglatja,hogy en egy pasival csokolozom. Otthon nagy vagany csaj vagyok es igy lassanak engem a szuleim? Szerintem ez fugg a neveltetestol is. Lehet a lany ugy gondolja, hogy neked kell megtenni az elso lepest..minden egyes alkalommal:)

Szereti ha udvarolsz neki, nem erted? Ugy erzi mar nem torodsz vele!!!!nem jonnek az sms-ek, semmi..ugy erzi hanyagolod ot, es igy mar kevesbe boldog.Irj neki, hoditsd ot vissza!

2010. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!