Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek egy éve biztosan tetszettem...Mostanában én is felfigyeltem rá de a többiek azt mondják hogy már más tetszik neki...DE: Szoktam látni hogy az órákon rámnéz és ha én is rá akkor zavarba jön...Nagyon jól elvagyunk jókat dumálunk, szünetbe mindig körülöttem van...Viszont Msn-en mindig olyan érzésem van hogy mintha le akarna rázni..Szerintetek?(Bocsi, ha egy kicsit hosszúra sikeredett:))
2010. dec. 8. 18:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amugy 15/f vagyok
2010. dec. 8. 18:59
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk...De te valószínű egy kicsit féltékeny vagy...

Hány éves vagy?

2010. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, látom 15.
2010. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy le akar rázni téged?? pl?

Ha tetszettél neki, meg van rá az esély, hogy most is, de ez kevés.

2010. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy kicsit féltékeny vagyok...Egyébként már egyik nap eldöntöttem hogy megkérdezem hogy ő mit gondol rólam de amikor megláttam már nem volt hozzá merszem...Ezért kérdeztem meg, mit gondoltok, mert a pozitív válaszok adnának egy kis + önbizalmat...
2010. dec. 8. 19:24
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gondolom hogy tetszem neki mert folyton a társaságomat keresi, de ez nem biztos...
2010. dec. 8. 19:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Vagyis...:Lehet hogy tetszem neki mert folyton a társaságomat keresi, de ez nem biztos...
2010. dec. 8. 19:26
 8/19 anonim ***** válasza:
ez a "Viszont Msn-en mindig olyan érzésem van hogy mintha le akarna rázni.." nem teljesen tiszta.Pontosan mit csinál?Egy szavas válaszokat ad?Vagy nem válaszol?Arra nem gondoltál hogy lehet sok ismerőse van és ilyenkor rengeteggel kell beszélnie?Vagy csak annyira zavarban van hogy nemis tud mondani semmit se mert fél hogy hülyeséget fog kinyögni.Én mindenképp beszélnék vele.Mondjuk egy "baráti randi" néven elhivni valahová.
2010. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Vagy az apja már jól elintézte azt a szerencsétlen PC-t, a legújabb kém cuccokkal szerelte fel:SS Még ha áramszünet van is észnélkül küldi a képeket a képernyőről bele az egész világba. A billentyűzet meg maga a keylogger:D

Erre nem gondoltál??

Vagy arra, hogy egy katonai bázis van a lakásukban és titokban ír neked, mert nem is szabadna netre lépni?

2010. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esetleg valami idegen a csaj, és sokáig tart, még lefordítja, amit beszélsz, mert ugye otthon már lehet önmaga:D
2010. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!