Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk? Messze lakunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Messze lakunk egymástól (lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a barátommal nagyon messze lakunk egymástól ( én lakok Veszprém megyébe a barátom Szabolcs Sz. B. megyébe, összesen 320km) szüleink nem engedik hogy elmenjünk a másikhoz, nyáron találkoztunk utoljára, le is feküdtünk!

15L és 16F


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK!köszönöm


2010. dec. 8. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
soha se bírtam ezt a cyber románcot.. szerintem hagyd..:S
2010. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom az, hogy a távolsági kapcsolat egyszerűen nem működik. Fiatalok vagytok, tombolnak a hormonok, és egyszerűen nem tudjátok megoldani a találkozást. Egy idő után sajnos ellehetetlenül az egész. Egy esélyed van, ha a szüleid vagy a szülei engednek. Valakinek kell engednie, különben észre veszi egyikőtök hogy az idő megy, és telnek a hónapok és nem történik semmi. Amikor meg belátjátok, hogy nem lehet semmi, akkor meg sajnálkozni fogtok az elszalasztott idő miatt. Sajna ez keserű tapasztalat volt számomra is. Kevés a jó kiút ebből. Sajnálom...
2010. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekünk egész jól működik:)minden nap beszélünk msn-en stb...

téli szünetbe én felmegyek hozzá, valami mondok a szüleimnek:)

amúgy, nemrég beszéltem erről anyával és azt mondta hogy néha felfog vinni a barátomhoz ha apám is meg engedi, szóvl csak apám nem engedi hogy felmenjek hozzá

2010. dec. 8. 17:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Végülis a szülõknek nagyon igazuk van.Tartsàtok a kapcsolatot,de nem mint egymàshoz tartozó pàr!Nem jó a tàvolsàg,ezzel én is elszurtam a fiatalsàgomat,nem jàrtam sehova,mert messze voltunk egymàstól,de vegül is hàzassàg lett belõle,de nem szórakoztam ki magamat!
2010. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pár száz kilométerrel közelebb is találnál párt, akivel találkozni is tudnál, nem gondolod? :O:)
2010. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző kommentelőnél ott a gond, amit írtam. Sajna az elmúlt időt semmi sem pótolja. Valahogy indulni kell valamilyen irányba. Vagy jussatok el egymáshoz, vagy mindenki menjen a saját útján, az semmiképp sem jó, ha egymástól veszitek el az időt.
2010. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:) utolsó előtti válaszolónak üzenem hogy nem szeretnék magamnak mást találni, és a barátom sem:) téli szünetbe fel megyek a barátomhoz, utána tavasziba is, megfogjuk oldani:) akármennyire is fiatalok vagyunk, szeretjük egymást, inkább várunk hogy találkozhassunk minthogy vége legyen:)
2010. dec. 8. 17:50
 8/16 kovpet ***** válasza:

A távkapcsolatok nem működnek. Mondjuk 20 évvel később lenne rá 50% esély, de most nulla.

Nem bántásból mondom tényleg, de ez annyira egyértelműen bukta, hogy meg szeretnélek kímélni titeket a csalódástól.


(Tudom, hogy akármit is mondok nem fog számítani. Sok évvel ezelőtt nekem sem számított. De csak elmondom, lelkiismeret letudva :) )

2010. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó, akkor nem tudom minek tetted fel a kérdést, ha ragaszkodsz ahhoz, hogy félévente egyszer találkozzatok.

És ahogy Stockton is mondta, vesztegessétek csak az időt.

2010. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy most miért kell leszólni (utolsó válaszoló)

azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok a véleményekre!!

2010. dec. 8. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!