Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány aki nagyon de nagyon szeretem:)! De sajnos van fiúja. De ő is mindíg azt mondja, hogy a fiúja mekkora egy fa****lap. Szakítani vele nem akar, mert " túlságosan szereti " de a fiú nem foglalkozik vele! Nagyon jóban vagyok a lánnyal. :) Bármit megtennék érte.

Hogyan hódítsam el a fiújától? De itt még az is a baj, hogy nem csak velem van ilyen jóba mint velem :(. Ötleteket várom

(NORMÁLIS VÁLASZOKAT please)


2010. dec. 8. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát éreztesd vele, hogy neked nagyon fontos , figyelj oda minden dolgára, mindig hallgasd meg amiket mond. éreztesd vele, hogy neked ő a minden, és te nem hanyagolnád el. aztán ha veszi a lapot akkor téged választ.
2010. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom :) és ha nem jön be?
2010. dec. 8. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..hát figyelj, ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Max bevallod neki, hogy érzel, de ha nem veszi a lapot, le kell róla mondanod:S
2010. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem :( Csak félek, hogy sohasem lesz barátnőm. tudod már 4 éve nincs barátnőm és eddig is csak 1 volt :( és az az 1 pont ez a lány volt :( szal nagyon bonyolult

de akkor még 11-12 évesek voltunk :) én ismerem a legjobban. Óvoda óta a barátom. És multkoris mikor nyomott az arcomra egy puszit és monta h nincs nálam jobb barát

akkor el akartam mondani neki, hogy nem akarok csak a barátja lenni, szeretem és többet szeretnék.

De... félek mivan ha....ha... kinevet? Vagy mégrosszabb történik.

2010. dec. 8. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:

(NORMÁLIS VÁLASZOKAT please)

Nem lehet magyarul írni?

Amúgy beszélgess vele sokat, menj bele jobban ezekbe a témákba, és egyszer, amikor már alkalmas az idő, mondd el neki :)

2010. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom , hogy nem magyarul írtam :(

És meglepődtem h nem csak nekem vannak ilyen problémáim :(

2010. dec. 8. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az ötlet: ha valamitpanaszkodik a pasijávalkapcsolatban, folyamatosan éreztesd vele, hogy te jobb vagy. ne szavakkal, hanem tettekkel. Ha a pasija elfelejtia lány születésnapját, te ne felejtsd el... stb

Ha a pasija nem dicsére meg az öltözködését, tedd meg te. Ilyesmi. Ha a pasijával az a baj, hogy sok sört iszik, te ne igyál. Kicsit sem!

2010. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És ha ő mondja h gyere igyál velem 1 et?

ez volt ma is:) mondtam h ááá nembírok meginni egy egészet :) monta h akkor iszunk 2 en 1 et :)

2010. dec. 8. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor mond neki, hogy álmos vagy, s aludhatnátok ketten egyet... majd halkan hozzáteszed: együtt.
2010. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!