Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? .15/L

Figyelt kérdés
Van egy srác (17) a suliban, aki nagyon megtetszett. Még sosem beszélgettem vele, jóformán csak a nevét tudom, a korát... Eddig annyit csináltam, hogy bejelöltem Facebook-on. De nem akarok a neten ismerkedni vele, jobb lenne élőben... Szerintetek hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Annyi biztos, hogy a nevemet tudja.
2010. dec. 8. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
hova jársz?lehet hogy én vagyok:D
2010. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, erre jobb módszer nincs. Ciki vagy nem, ha neten nem jó, akkor marad az élő találkozás. Várd meg suli után vagy ha egyedül van szólítsd le. És ne nagyon pirulj be, mert árulkodó. Hajrá!
2010. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd le neki, az igazat, vagyis hogy már vagy 5 hasonló kérdést feltettél itt. ( így van igaz?) Ha bejössz neki, úgy is aranyosnak tartja majd :)
2010. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Írd alá a cicim! És nem szilikon;)"
2010. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18/f vagyok! Én azt nemigazán szeretem amikor egy lány leskelődik utánam meg megvár a sarkon mondjuk suli után és úgy szólit le hogy azt se tudja mit akar mondani.Tök lazán kell felkeresni, mintha valami hétköznapi dologról lenne szó, aztán megmondani neki, hogy azért kerestelek meg, hogy lenne-e kedved ismerkedni. Vagyis szünetben megkeresed, hogy hé! te! várj egy kicsit, vagy te figyelj csak, tudnál szólni a az osztálytársadnak, emrt beszélnem kéne vele, és akkor valaki kihívja azt a srácot aki tetszik neked.JA! és egyedül menj!
2010. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
Fingjál hangosan, elöbb utóbb felfigyel rád
2010. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldjél neki szivet fészbúkon és lájkold! azzal felhivod magadra figyelmet
2010. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyszerű!


Szorítsd sarokba majd vonszold be a Wc-be furulyázzál egy kicsit majd erőszakold meg és utána rohanj ki a wc-ből és ordítsd "KÍGYÓ"

szerintem ha megcsinálod felhívod magadra majd a figyelmet:D

2010. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kittike.e ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne menny oda hozzá,mert még rosszul is sülhet el a dolog!! inkább irj rá Facebook chat-en.. hülyéskedj vele:))

és probálj vele minnél többet beszélgetni.. aztán ha bejössz neki majd ő fog oda menni hozzád!

sok sikert,remélem segitettem;)

2010. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. :)
2010. dec. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!