Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szoktál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktál szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még 17 év után se :D
2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem mennyi ideje jártok már,mikor szerelmes leszel ?:)
2010. dec. 7. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire fog meg a lány

van hogy hónapokig nem, van hogy 1 hónap se kell

2010. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fú az nagyon változó, amúgy van, aki már járás előtt szerelmes :) és nagy szerencséje van és megkapja a srácot (:
2010. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amugy részben azért tettem fel a kérdést mert sokan már akkor irják a szivecskéket meg szeretlek mikor még pár napja járnak...ja és sokszor nem is ismerték egymást előtte...
2010. dec. 7. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:

hát én már rég az lettem volna már 1 hónap után is, ha a lány nem ábránditana ki folyton. de ugyanakkor meg utana megin keres. ő 2 hónap után írt ki először szivecskét. de még sose mondta hogy szeret. 2,5 hónapja vagyunk együtt, én már sokadszor érzem ugy hogy csalódtam, mert beleszerettem, és nem viszonozza, de akkor megin tesz egy kis előrelépést, és uj remény, ujra elvagyok vele, ujabb hét után megin beleszeretek, megőrülök érte, és ő meg ugyanazzal a közönnyel áll hozzá :((( kikészít :(

am még nem feküdtünk le, heti 1-2x tudunk talizni, 2-6 órát egyszerre. nemsok. elég szar sokszor :( és csak ritkán vagyok boldog.

21/f (a lány 18)

2010. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én megláttam a párom egy hónapig kerülgettük egymást és bele szerettem már a legelső kézcsóknál..hmm hát igen nem szokás kérdése szerintem hanem ha rátalálsz az igazira akkor jön egyből nem kell rá várni meg beképzelni hogy húú de szerelmes vagyok és közben csak azt akarom de semmi..


19/l

2010. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én azért írogatok szívecskéket és mondogatom, h szeretlek, mert ezeket szeretném látni, olvasni hallani...


szóval ha mondják, nem kell komolyan venni... :p

az igazinak én is azt tartom, mikor már korábban szerelmesek, és majd kiugranak a bőrükből, mikor felismerik, h a másik is így érez, természetesen ebben az esetben tiszta érzelmek már az első perc után ;)

2010. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a 19l nak odáig van igaza, míg fiatalnak érzed magad :p egy idő után kicsit kiábrándulsz, (v szerencsés "kivétel" v) és beéred azzal is, h mondogatod magadnak is meg neki is, míg mindketten elhiszitek, h szerelmesek vagytok a házzasság pedig nem csak egy szerződés ami biztosít egy segítséget a rezsiben és bevásárolásban ha fáradt vagy...
2010. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már mielőtt összejönnénk. Nem tehetek róla, én ilyen szentimentális ember vagyok. :)
2010. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!