Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan/miből érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan/miből érzitek, hogy szerelmesek vagytok a párotokba?

Figyelt kérdés
És ugyanazt érzitek pl. 2 év múlva is, mint az elején? Meddig tart A "bizsergés"?
2010. dec. 7. 21:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Legalább közvéleményt kutat. Inkognitóban van. Nem áll jól neki a viselet...
2010. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tisztára adja magát a helyzet...

Legalább csinálhatná ügyesebben is...

Az a baj, hogy olyanok írnak manapság cikkeket, akiknek semmilyen tapasztalata nincs azok megírásához...

Több kárt csinálnak, mint hasznot...Ráadásul teljesen meg vannak elégedve a munkájukkal...

Lassan már a 25 éves lányok is a csillámpónit várják majd orgazmus helyett...

2010. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 P.Vik ***** válasza:

mennyi keserű ember...minden kapcsolat 2 emberen múlik!!!nem csak az egyiken...ok és okozat

nem mondom, hogy nem voltak rohadt rossz napjaink...

de imádom a párom...és nem arra gondolok, hogy szeretek vele lenni, meg olyan jó hogy velem alszik meg ilyenek, hanem arról, hogy belehalok ha nem ér hozzám...ha nem nézhetek a szemébe, ha nem csókolhatom a bőrét...érezhetem az illatát...ölni tudnék érte...és igen, még így 5 év elteltével is van hogy 8X átöltözök egy spontán randink előtt és jobban izgulok mint bármikor...

és ezt most jól esett leírnom:D:D:D

2010. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 P.Vik ***** válasza:

lol

most hogy tovább olvastam a kommenteket a felháborodásom megnyugvása után....

baaazzz

micsoda összeesküvéselméletXD

gratulálokXD

2010. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

21:44

VAN bizsergés. Csak te még nem találkoztál vele. Mondjuk ilyen hozzáállással nem is nagyon fogsz.


De egyébként a kérdésre nem tudok megfelelő választ adni. Érezni kell.

2010. dec. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Összeesküvés elmélet? Ugyan már... Azok sokkal választékosabbak és jobban felépítettek. Itt csak adott egy szegény figura, akit elhagytak, mert anno "ratyi tiniújságokból" merített ihletet a csajozásokhoz. Most pedig itt adja elő a "bánatomat leamortizáló szavakba öntöm és lekiabálom annak a fejét, akinek még akadnak érzelmei" magánszámát, hisz nincs más dolga este, pár hiányában. Kicsinyes ez és ostoba. Mint mikor meghalt a kutyám 5 éves koromban és a szomszédot hibáztattam.


Szóval köszönöm az eddigi válaszokat, azoknak akiknek nem derogált egy csöppnyi sorban megírni egy nagyon-nagy érzést! :)

2010. dec. 8. 07:52
 17/24 anonim ***** válasza:

Hogy honnan érzem, hogy szerelmes vagyok? Talán abból, hogy bárhol járok, arra gondolok, hogy milyen jó lenne, ha itt lenne velem. Bármit csinálok, arra gondolok, hogy dejó lesz elmesélni a páromnak. Ha vásárolok, nem tudom megállni, hogy neki ne vigyek valami apró meglepetést. Ha együtt vagyunk, nem tudom megállni, hogy ne érjek hozzá. Egy simogatás, egy ölelés...És ahogy halad előre az idő, ez egyre erősebb. A bizsergés azon múlik, hogy meddig tartjuk életben. De ehhez KETTEN kellenek. Legalábbis, így 5 év után így gondolom.

22/N

2010. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 07:52


Te sokkal jobb összeesküvés elméleteket gyártasz, mint én...

Szerintem maradjunk meg annál a ténynél, hogy sokkal műveltebb vagyok nálad és nem a tini újságokból tákoltam össze a tudásom...De, ha Te olyan nagyon okos lennél, mint itt előadod, akkor miért teszel fel olyan kérdést, ami teljesen egyénfüggő, hacsak nem elemezgetni akarod a válaszokat?! És bizsergés nem létezik! Minden érett felnőtt tudatában van ennek...De már unom is ezt a hülyeséget...Tudjátok mit?! Van bizsergés...Várjátok életetek végéig...Beszéljétek be magatoknak és másoknak is nyugodtan létezésének tényét, hogy utána mindenki jó nagyot essen majd pofára...Ha a hülyeség fájna, szerintem ordítanál fájdalmadban...

2010. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szerintem te azt akarod kiprovokálni, hogy a te soraidat elemezgessem inkább. Bevallom, több energiát pocsékoltam válaszaidra mint másokéra. Szerintem ne így akard elérni, hogy foglalkozzanak veled!


Ja, és én soha nem állítanám magamról, hogy értelmesebb vagyok, mint a vitapartnerem! (Hisz ezzel a mondattal le is írtad magad és ki is írtad magad a vitából. Sőt nem is volt ez vita soha, csak az, amit már írtam.)


Azért remélem egyszer majd fogsz bizseregni, mert mindenki átesik rajta. Fiatal vagy még, aki önmagára is dühös, ezt kár tagadnod.


Szájonárá

2010. dec. 8. 20:25
 20/24 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:25


Nem vitatkoztam, volt egy véleményem, te belekötöttél és ismeretlenül elkezdtél elemezgetni engem...

Sokkal idősebb vagyok, mint gondolnád és szerintem még nálad is idősebb lehetek és hidd el tapasztalatból mondom, hogy a bizsergés nem létezik és még sohasem hallottam róla!!! Olyan ez a bizsergés számomra, mint a csillámpóni...Egy gyerekes naiv megtévesztés...

Mondtam maradj meg a bizsergésed téveszméjében...Engem nem érdekel, de ne elemezgess engem, mert nem kértelek rá, ez az egyik, a másik pedig két válaszból, ne akarjál már egy olyan elemzést gyártani rólam ami nem fedi a valóságot és ráadásul még sértegetésnek is szánod...

Nem unatkozom, hanem segíteni szeretnék a fiataloknak...És nem úgy, hogy naiv téveszméket gyártok, mert az többet árt, mint használ...A 10-en 20-on éveseknek nem mesére van szüksége, hanem kézzel fogható tényekre és nem szabad őket álomvilágba sodorni, mert ők most kezdik tapasztalni, hogy a világ körülöttük nem egy mese csillámpónikkal!!!Ha kicsit intelligensebb lennél, tudhatnád...De igazad van nem vitatkozom...Maradj meg a gyerekes naivitásodnál és állj ki mellette...Hülyítsd Te is a népet, mint oly sok hozzád hasonló idétlen...

2010. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!