Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt a barátnőm? Lehet másra értette? Szerintem ez durva! Help!

Figyelt kérdés
Most beszéltünk msn-en erre elmondja mennyire szeret meg jó lenne velem minél hamarabb talizni. Beszélgetünk arról hogy milyen különös hogy így egymásra találtunk stb, majd ezt mondja nekem: olyan mintha mindig figyelnél.. mondom ja rajtad a szemem :D erre ő: szerinted ez jó? mondom sztem jó miért? ja csak oylankor mindig kiráz a hideg. mondom tőlem ráz ki a hideg? ez durva... erre ő. de mindig kiráz. na mennem kell szia puszi mondom akkor menj ha kiráz tőlem a hideg ne is keress.. erre ő:mi?? mondom hogy mennem kell szia // és eltűnt.. ti ezt mie vélnétek? én ezt nem értem mire értette..
2010. dec. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Basszus olyan dologból csináltatok problémát, ami nem is volt probléma. Már ne is haragudj, de ha olyat mondasz neki, hogy ne is keress, még szép hogy kilép. Biztos rosszul is érzi magát emiatt, és szerintem ő se tudja, hogy te mit akartál ezekkel a mondatokkal. 28L
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot nem értek. Hogy miért kell ezt csinálni msnen. Ilyen személytelen dolgokat odalökni a másiknak. Nem tudjuk már végre felfogni, hogy az men az más mintha élőbe valakinek mondanál egy ilyen mondatot?
2010. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első! te szerintem nem olvastad miket irt a lány neki!

2Of

2010. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magatoknak generáltok olyan problémát ami nincs is.
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az első válaszoló szerintem se olvasta végig
2010. dec. 7. 21:19
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó: neked ez nem probléma hogy kirázza a hideg tőlem ilyet ír?
2010. dec. 7. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:

nem attól rázza ki a hideg, h TE figyeled, hanem attól, h úgy érzi MINDIG figyeled... pisi közben képzeld el, h a b.nőd figyel... persze nincs ott, de ha ott lenne... érted?

az eltűnés meg azt jelenti, mint írta, h mennie kell, és nem volt ideje részletezni.

2010. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 évesen amúgy istennel voltam így, teljesen magam alatt voltam, h a szentlélek még ott se hagy magamra... ^_^


***

szóval szerintem csak sokat gondol Rád, és ilyen szitukban kellemetlen neki...

2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!