Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szexelni akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexelni akarnak velem a pasik? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Bárkivel megismerkedek , tökmindegy, hogy utcán vagy buliban mindegyik csak arra hajt , hogy egyszer megdugjon...vagyis azok a pasik akik nekem bejönnek, és mindig olyn pasik szeretnének velem komolyabbat akik sajnos nem jönnek be. A pasik akikkel megismerkedem álltalában már az elején tudom, h csak azt akarják, és ez nekem nagyon rosszul esik. Pl legutóbb is megismerkedtem vele, egyből felizgult és hívott át magához, de én nem mentem , mostmár kinőttem ebből, nekem tényleg egy komolyan kapcsolatra van szükségem .Szerintetek?
2010. dec. 7. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nem csak a külsőt kéne nézni %!!!!!
2010. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nagyon szép vagy, de a belsőddel valami nincs rendben. Nem ismerlek, így nem tudom, hogy mi. De tudod, külső megfog, belső megtart...
2010. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te mondtad, hogy akik komolyat akartak, azok nem jönnek be. Ezzel mi nem sok mindent kezdhetünk...adj nekik esélyt, hátha megszereted valamelyiket
2010. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De most tényleg összkéne jönnöm egy olyan pasival aki nem jön be? én annyit várok el a pasitól amennyit én is tudok nyujtani nem húú de jopasikat keresek, csak egyszerűen annyit szeretnék , hogy fogjon meg benne valami...

Amúgy a belsőmet meg , kb egyik sem ismerte meg igazán, ha valakit 1-2honapja ismersz vagy kevesebb biztosan nem tudod kiismerni , nem?

2010. dec. 7. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom de a problémádat abszolút átérzem. :S De egyszerűen nem tudok esélyt adni olyannak, aki nem jön be, mert egyszerűen érzem hogy NEM és kész, minden porcikám tiltakozik. Nekem elsőre kell valami ami megfog. Bármi lehet, nem is kell feltétlenül megmagyarázni. Én nem hiszek benne hogy majd megszeretek valakit.. ááá..

De még nem volt komoly kapcsolatom és ez már eléggé bánt :( Egyik sem tart tovább két hétnél (eddig három volt). Állítólag nagyon szép vagyok (mindenki mondja) talán ez is a baj, hogy mindenki csak a külsőt nézi és a belső meg már tökmindegy.. :( És sokszor elszomorít ez.. :( (18/L)

2010. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz több pasival,csak úgy dumálgatni..Lehet lennie is jó sok közös téma.Jól éreznétek magatokat együtt,és lehet eltalálna még Ámor nyila is xD ...de amugy komolyan eltalálhat..Szerintem ismerkedj adj esélyt ;) (persze azért ne olyan "csúnyával" aki ABSZOLUT nem jon be,mert azért az más.Egy átlagos külsejűvel szerintem eltudnál normálisan beszélgetni max időt veszthetsz,de lehet kapsz egy jó barátot,vagy akár többet is :) )
2010. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiúként szemlélve a dolgot.

Szerintem ha kiszemelek egy csajt aki tetszik, akkor szexuálisan is vonzódok hozzá.

Nyilván a kapcsolat kezdő szakasza ismerkedés.

21f

2010. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szia! én pasi vagyok. megértelek, de annyit mondanék, hogy attól, hogy lefeküdtök az első alkalommal, még nem biztos, hogy csak azt akarja a pasi. úgy csináld, hogy ha tetszik a pasi és lefekszetek utána még találkozzatok, keltsd fel az érdeklődését és szórakoztasd, hogy ne azt mondja, hogy csak arra vagy jó. nekem volt olyan, hogy először rögtön lefeküdtem a lánnyal és azt hitte, hogy nem lesz több, de én akartam többet is, csak nem bírtam a szenvedélyemmel, ilyen vagyok. szóval nem minden pasi, aki egyből ágyba megy, csak arra megy. harcolja a pasiért, hogy ne nézzen se utána, se előtte közömbösnek. vagy tedd féltékennyé, az is jó taktika
2010. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hat szerintem kered tovabb :P , de szerintem ha valaki meg akarja ismernia belsodet akkor probalj hajlani fele hogy te is megismerd a masikat :) ... lehet hogy beleszeretsz ... ne mondj nemet elso latasra ...... sajnos velem is ezt teszik altalaban .... aszhiszem ezert is nem volt meg maratnom .....es en pedig igen is komoly kapcsolatot szertnek , es igenis a belsoje is erdekel a csajnak ....
2010. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 f
2010. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!