Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám visszacsábítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám visszacsábítani? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés

Nagyon jól alakult egy szerelmi kapcsolat egy sráccal,de az visszament az exéhez. És valamiért kiszeretett belőlem,pedig nem változtam se külsőre,se belsőre.

Valyon mi lehetett az oka?

Fiúk,nektek miaz az ok,amiért kiszerettek egy lányból?

Azt mondta hogy haverként szeret,de nem akar tőlem semmi többet,de én még szeretem.

15L


2010. dec. 7. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ez r*hadt nagy:XDD.Egy szót nem ír le helyesen és már is oltogatják:XDD
2010. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nincs veled semmi baj az olvasottak alapján, csak túlságosan naiv vagy.. egyszerűen gondolj bele h milyen kutya jut eszedbe magadról, aki a nyálát csorgatja egy olyan srácért aki jól otthagyott már?!

Ne nézz még szét a "húspiacon", rakd rendbe magad lelkileg majd ha jól érzed magad a bőrödben csak akkor indulj neki : D nem könnyű, de semmi sem lehetetlen!!!

2010. dec. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!