Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor illő felvállalnom az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illő felvállalnom az új kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sajna nem tudom most könnyebben feltenni a kérdést , de megpróbálom elmagyarázni!8 év után szakítottunk a párommal!Ez 2 hete volt!Már rég nem ment, de ragaszkodtunk egymáshoz!Nem voltunk még jegyesek sem!Most udvarolgat valaki,de titokban!Az érdekelne, hogy a szakításom után mennyi idővel jelenhetek meg úgy az újjal,hogy ne szóljanak meg?Meddig tartsuk titokban?Falun lakunk , mindenki ismer mindenkit!Nem szeretném, hogy kipletykáljanak, hogy hamar összejöttem valakivel!Természetesen semmi közük hozzá, de én azért nem szeretném hogy azt higgyék , hogy talán már előbb megvolt az új, mint a szakítás!
2010. dec. 7. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék annyira mások véleményével, ez rátok tartozik és kész.
2010. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Én is így gondolom, de a munkánk miatt is nagyon fontos, hogy az emberek mit gondolnak!
2010. dec. 7. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
8év után hamar túl léptél lol
2010. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát most, ha kibeszélnek kibeszélnek. Ezt sosem értettem meg. Azt gondold végig, hogy akik neked fontosak, azok vajon elfordulnak-e tőled emiatt.


Amúgy meg nem kell minden mondat végére felkiáltójel, mert olyan leszel tőle, mint egy 13 éves, és minden írásjel után kell a szóköz, mert olvashatatlan lesz tőle az írásod (ha nem raksz).

2010. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

12:37 :D

Ha esetleg nem értenéd egy 2 mm-es szóköz miatt,hogy mit írok, akkor a baj nem nálam van!!!!!!Ha nem érted, ne válaszolj!

És igen, a mondataimat ,,HA-val,, kezdtem!!!:D:D:DKöszönöm neked a kioktatást!:D

2010. dec. 7. 15:01
 6/6 A kérdező kommentje:

12:14

Nem arról volt szó, hogy túlléptem-e vagy sem!

Ha elolvasod értelmesen, udvarol nekem valaki!Tehát mai értelmezés szerint,SZERETNE velem lenni!

Nem fogom ilyen okok miatt lerázni,mikor nagyon szimpatikus!

A kérdésemre még mindig nem kaptam kielégítő választ!

2010. dec. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!