Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult. Követhetetlen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult. Követhetetlen. Valami ötlet, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó röviden, hogy van egy srác akibe évekkel ezelőtt nagyon szerelmes voltam, kavartunk is de annyiban maradt. Onnantól nem is tudtunk egymásról.Most 3 hónapja összefutottunk, és számot cseréltünk. Azóta kétszer beszéltünk telón, hogy majd találkozunk, csak ő is más szórakozóhelyre jár, és én is. Hívott, hogy menjek oda ahova ő jár, de én nem szívesen megyek oda, ahova meg én járok, oda ő híbehóba szokott átnézni.Nos a 3 hónap alatt 2-szer hívtam egyszer átjött de akkor pont elkerültük egymás.Vagy 2 hete hívott de akk ki voltam kapcsolva.Már kezd elegem lenni a dologból, úgy vagyok vele, hogy hagyom a francba. De máskor meg úgy vagyok, hogy érdekelne most mit akar mi van stb. Felhívjam-e és tisztázzam, hogy mi van? Vagy várjak hátha egyszer összefutunk random és beszélünk?VAgy hagyjam a fenébe ha ilyen? Tudom,nehéz így válaszolni mert nem lehet belelátni a dologba... nem is kell, igazából csak személyes vélemények az érdekelnének, ilyesmi szituban mit tennétek? 21/L
2010. dec. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehivnám hogy ninc e kedve eljönni egy kávézóba akárhová dumálgatni. Nem muszály pont szorakohelynek lennie, valahol csak tudtok találkozni.
2010. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ühümm..Köszi a választ. Igazából nem a szórakozóhelyen volt a hangsúly, hanem hogy felhívjam-e. Nem akarnám, hogy idiótának nézzen, hogy hívogatom, ha ő erre nem érez késztetést =)
2010. dec. 6. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd, 1 próbát megér a dolog
2010. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 18 évesen kb 500 km-t vonatoztam egy lány után, pedig csak egy telefonszámot tudtam és egy nevet, aki majd segít megtalálni. Bármikor megtenném újra :-) -m-
2010. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat. Erre volt szükségem: némi megerősítésre :)
2010. dec. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!