Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szar az élet? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szar az élet? Az élet csak egy büntetés?

Figyelt kérdés
Nm vagyk emos se semmi...
2010. dec. 6. 20:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem a legalja, ez már az alatt lévő szint :) De már egy fél üveg után nekem se úgy tűnik :P Családom borzalmas, utálnak engem és egymást is --szép kis "karácsonyunk lesz megint", megcsalják egymást, mindenért én vagyok a hibás és rajtam verik le, barátaim suliváltás óta nincsenek, volt egy fiú akiért akkor odáig voltam, ... meghívott az esküvőjére... nemrég ki tudtam belőle ábrándulni, most jött egy másik akire csak barátként tekintettem, de nyomult rám, sikerült elérnie hogy totál belezúgjak...most szarik a pofámra és az érzéseimre. Beteg vagyok, nem tudok iskolába se menni hogy valami elfelejtesse velem, és még bukásra is állok.Ennél rosszabb már hol lehet?
2010. dec. 6. 21:12
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy egyébként ?

jah és nem épp jó kategóriába raktad ki ezt a kérdést , szétfognak oltani itt :D

2010. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gondold azt hogy ennél rosszabb nem lehet. Azt majd ráébredsz és még annál is szarabb lesz minden ami volt, DE nem vagy egyedül mindenki így jár egyszer kétszer vagy akár többször, de túlélik mert a remény bennük él, remélik a jobb életet ami úgy se fog eljönni, de remény ad valamit, hogy kitartsunk álmaink eléréséhez!
2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Per pill, szerintem is szar az élet, februárban felvételi, azt se tudom, mit akarok... A barátom épp most közölte velem, hogy napi 1-2 óra együtt töltött idő hazavágná a kapcsolatunkat (amúgy csak suliban látom 10-15 percet egy nap). Olyan, mintha már nem szeretne... Régen örült, ha egy lyukasórában vagy bármilyen alkalomból együtt tudtunk lenni suli közben/után, most meg... Áh, talán szakítanom kellene, de nem tudok, mert annyira szeretem, és így még jobban fáj...
2010. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne add fel, mert ha feladod, olyanná lszel, mint ők. Neked kell kitörnöd ebből. Én is voltam hasonló helyzetben, nagyon rossz volt, de végül úrrá lettem rajta.

Én neked "drukkolok"...

2010. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:) Köszi:) Milyen egyszerű lenne ha látnánk a jövőnket , és még ma tudnánk rajta változtatni, tudnánk mi a helyes és mi a helytelen döntés, és a választás nem lenne fájdalmas ennyire...
2010. dec. 6. 22:37
 17/20 anonim ***** válasza:

20:45 mekkora poén "lik nélkül" xDD

Hát ha az embernek van egy párja akkkor nem szar és nemis unalmas szerintem.

2010. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ha van,...
2010. dec. 7. 08:56
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha van valaki melletted persze, hogy minden szép és jó :) Főleg ha szerelem is megtalálható és harmonikus stb. kapcsolat azt majd feleszmélsz x idő után, hogy az a szerelem elmúlt vagy benned vagy benne és jön a szokásos szenvedés!!! Vagy esetleg még se tökéletes minden mert alapdolgok megtalálhatók mindig az életben, hiába szeretnek, szeretsz valamit :(

Szar nehéz az élet ez van!


(tegnap 21:48 voltam.)

2010. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mert senki sem tökéletes a sok extrán tökéletlen elszúrja másét ,ha nincs már szerelmed de te szeretted az szar ,de képzeld el barát nélkül ,az már pokol.Az élet ajándék ,de az ajándékot sokan rosszra használják és ,mint mondtam tönkreteszik más ajándékát ,szándékosan ,de van ,hogy te tévedsz és elbasztad a tied és már nem egy gyönyörű kristály szív hanem sok szilánk amit dobhatsz a szemétbe.Minden kicsiért bűnhődsz ,de a nagyokért később fogsz szenvedni.
2016. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!