Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nem korai kicsit?

Figyelt kérdés
A barátom anyukája véletlenül elkotyogta, hogy a barátom egy jegygyűrűt akar nekem adni karácsonyra. 3hónapja lesz akkor, hogy együtt leszünk. 17 évesek vagyunk. Szeretem őt, de nem korai ez egy kicsit?
2010. dec. 6. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
DE ez korai
2010. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzitek, ő biztosan nagyon szeret, hogy ilyet tervez, és ha te is szereted, akkor nem korai... :)
2010. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Barátod anyukája jó nagy köcsög. Hogy lehet ilyet elkotyogni?!

Ha romákok vagytok, nem korai.

Ha emberek, akkor az. Amúgy lehet, a kedves anyuka csak tesztelte a reakciódat. Azaz esze ágában sincs a fiacskájának eljegyeznie téged.

2010. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, rengeteg ismerősöm már házas, esetleg sok éves kapcsolatban van, van többnek gyereke is, szal elméletileg már lassan nekem is illene elgondolkoznom olyasmin mint eljegyzés, de bennem még nem nagyon merült fel, pedig nem 3hónapja vagyok 1ütt a bnőmmel. Szal...sztem korai. A kapcsolatotok sem tart még sehol, és még fiatalok is vagytok.
2010. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha elfogadod akkor valószínűleg ebből előbb utóbb válás lesz....
2010. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de végülis azt tudom, hogy a fősuli után szeretne csak esküvőt. Van vmi következménye, ha elfogadom? Tényleg nagyon szeretem:)
2010. dec. 7. 06:53
 7/11 anonim ***** válasza:
a jegygyűrűt nyugodtan fogadd el tőle, de az esküvő bőven ráér mert még sok emberrel fogsz együtt lenni mire eljutsz odáig, a házasság nem játék, hanem egy komoly döntés és normál esetben örökre szól nem szabad elkapkodni korai ez még, de ne bántsd meg fogadd el a gyűrűt és mond neki, hogy ha fősuli után is együtt lesztek akkor jöhet a házasság is ez így szerintem korrekt
2010. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el fogadhatod, de világosítsd fel arról, hogy bár nagyon szereted és ezért szívesen viseled a gyűrűét, de nagyon fiatalok vagytok még és bőven van időtök!
2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás: kérj gondolkodási időt. Mondjuk fél évet :)
2010. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ismerek lányt, aki 17 évesen fogadta el a jegygyűrűjét, 19-21 éves korában majdnem szakítottak, én voltam a lelki szemetesláda+az egyik esélyes... aztán kb 23 éves volt, mikor összeházasodtak, s már gyerekeik vannak, most 28 éves. A lánynak soha nem volt másik pasija, bár néha pislogott mások felé, de ennyi. Szóval, igen, van ilyen is.
2010. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!