Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretem még?

Figyelt kérdés
9,5 hónapot jártam a volt bnőmmel aug.14én szakítottunk,azóta nem beszéltünk és nem is köszönök neki...van már barátja,nov.11én a barátnője rám írt h vegyem vissza msnre mert hogy ő is visszavett.Egyből elkezdett remegni a hasam de mintha kocsonya lenne,remegett mindenem.Rosszul lettem.Felvettem és beszélgettünk,végig megállás nélkül remegtem amíg újra nem tiltottam le,mert próbáltam erősnek tűnni hogy engem már nem érdekel mivan vele.Pedig lehet hogy mégis.Szerintetek?
2010. dec. 6. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szereted. akkor nem szakítottál vele. most pedig zavar, hogy mással van, vagy ha nem is zavar, úgyérzed, hogy vesztettél a szakításban, és akkor inkább megpróbálod visszavenni, de utána már nem működne... gondolom le fogsz pontozni, mert nem ezt akartad hallani :S:(
2010. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem.Nem fordítva.
2010. dec. 6. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:
És érdeklődik utánam,tudni akarja mivan velem folyton.A mostani paliját 1,5 hónap után se szerette úgy ahogy kellene...
2010. dec. 6. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem szereted...csak mégiscsak jártatok és ez hagyott benned 1 nyomot. Csak izgulsz hogy mivanvele...(szerintem)
2010. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idióta vagy, komolyan!
2010. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt már én is tudom:)
2010. dec. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!