Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány és 21 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 21 éves fiú kapcsolata?

Figyelt kérdés
Jól jönnének a tanácsok, észrevételek.15 éves lány vagyok és megismerkedtem egy 21 éves sráccal. Egy faluban lakunk, többször összefutottunk már, a nyáron pedig odajött hozzám beszélgetni. Mindenkivel elég közvetlen, velem is sokat beszélgetett, voltak apróbb közeledései. Ezután többször egymásba botlottunk, beszélgettünk. Interneten írtunk egymásnak. Baráti közeledésként fogtam fel ezeket. Elhívott egy házibuliba, ott táncoltunk, egész közel kerültünk egymáshoz de a csókig nem merészkedtünk el. Nagyon felelőségteljes, így nem tudok kiigazodni rajta, hogy nem akar többet vagy a felelőség tartja-e vissza. Azt mondta, hogy megfogadja hogy nem megy a közelembe, mert nem akar bántani. Azóta találkoztunk, beszélgettünk, láthatóan örül nekem. Bókol is (ami szintén nem egyértelmű, mert mindenkihez van egy kedves szava). Persze mint minden kamasznak, nekem is vonzó a "tilos". Nem akarom elkapkodni, még hagyom tisztázodni hogy beleszerettem-e, vagy csak vonzódás. Addig is sokat segítene: Ki hogy látja ezt a dolgot?
2009. jan. 18. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy látom, jól csinálod. Hagyjad még közeledni, ebből még akár lehet is valami.
2009. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a(gyors) véleményt:)
2009. jan. 18. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Most mit is vársz? Csak egyet ne feledj, mi férfiak nem vagyunk képesek sokáig elviselni a macska-egér játékot.
2009. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt beszélgess kicsit a szüleiddel szerintem. Ez nem kioktató kis üzenet akar lenni, csak egy hasznos tanács, hogy szerintük nem sok-e ez a hat év korkülönbség. Esetleg be is mutathatod otthon mint egy havert, aztán később átalakul a dolog. Én hat évet személy szerint soknak tartom, még így is hogy 18 vagyok... nem biztos hogy egy 4-5 évvel idősebb sráccal összejönnék, a magyarázat pedig egyszerű. "Félek", mert én még fiatal vagyok, egy 25-6 éves srácnak meg már lehet más elképzelései vannak a világról... Csak hogy egy példát említsek:

Egyik osztálytársam közölte pár hónapja, hogy őt nem érdekli hogy sikerül az érettségije, mert utána a barátja úgy is feleségül veszi, és eltartja. Két éve járnak. Félnék, hogy bennem is kialakítanák ezt a függőséget, bár gyanítom normális ember nem mondja azt a barátnőjének hogy fölösleges tanulni, bármi történhet, ami miatt egyszer neki is munkába kell állni. Elég befolyásolható személy vagyok, így talán kerülöm is a hasonló helyzeteket, és mereven ellenállok, ha valaki ilyen jövőt tervez. :)

Bocsánat hogy elkanyarodtam a témától, szóval beszélgess anyudékkal, aztán várd meg amíg a srác lép, hisz valószínűleg ahogy leírtad ő sem tudja még hogy helyes lenne-e... :)

2009. jan. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére szüleimmel jó a viszonyom,szóval mindenképpen megfogadom a tanácsot és beszélek velük.

Anyának már bemutatkozott.:)

Hmmm..hát igen benne van a pakliba.Mondjuk szerencsére elég eltökélt vagyok a továbbtanulás terén(meg Ő is).

Köszönöm mindenkinek:)

2009. jan. 19. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak bátran! :) Szurkolok nektek!Nem minden esetben számít a kor különbség csak ha titeket zavar akkor baj.
2009. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves tőled:)
2009. jan. 19. 16:36
 8/8 anonim válasza:

velem is ez volt a helyzet,én is 15/L vagyok és van egy 23 éves fiú akivel 2 éve ismerjük egymást az elején elkezdett kezdeményezni ,sokat beszéltünk,meg olyat is mondott hogy ha betöltöm a 16 utána járhatunk meg még hasonlókat.Unokatesómmal nagyon jóba van ,és mondta nekem unokatesóm hogy másokkal is ezt csinálja.Amióta mondta hogy ha betöltöm a 16-ot járhatunk azóta nem beszéltem vele.Kíváncsi voltam hogy ő mikor írna vagy mikor jönne oda hozzám de azóta semmi nem történt.

A te esetedbe is lehet hogy hasonló a helyzet és sok mindenkivel ilyen ,várj még egy kicsit ismerd meg jobban,és várd meg amíg egyértelmű célzást nem ad arra hogy valójában mit is akar.

2010. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!