Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mikor dőlt el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor dőlt el, hogy melyik nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Lányok tetszenek meg. Szexuálisan jobban vonzanak a fiúk...(a férfi nemiszerv)...De a lányok sem hagynak hidegen. Kapcsolatom még egyik nemmel sem volt.

Lányok iránt erős az érzelmi dolog, fiúk iránt semmi.

Kicsit keszekusza a kérdés, de sztem a lényeg érthető.



Aki volt hasonló cipőben már,hogy élete meg?


20L


2010. dec. 6. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdett nőni a farkam:D


bocs az offért.

2010. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban csak olyan meséket hallottam ahol, a szegény legény beleszeret egy királylányban és feleségül veszi és boldogan élnek míg meg nem halnak.

Ezek a mesék befolyásolták, hogy soha még gondolatban sem vonzódtam férfiakhoz.

2010. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20/F

Az előző vagyok a mesés író.

Össze jöhetnénk egyszer?

2010. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gabriell88 ***** válasza:
56%

ovodában?!de most komolyan... ha oviban a fiúk jöttek be akkor...mi változna?

Ez nem tudtam sosem megérteni..férfiak és nők vannak a világon.. tehát evidens nem?Ne menj a divat után..


Nah nemsokára kapom majd a lepontozást

2010. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Az emberek majdnem fele elsőnek a saját nemével próbálkozik. A szexualitás beállítottsága 20-23 éves kor között alakul ki véglegesen.


De Te nem voltál őszinte. Kettő dolog totál üti egymást.


"Szexuálisan jobban vonzanak a fiúk...(a férfi nemiszerv)."

"Lányok iránt erős az érzelmi dolog, fiúk iránt semmi."


De a másodikat úgy is lehet érteni, hogy még nem próbálkoztál fiúknál és csak barátnőid vannak.


Hetero vagy, ez biztos.

2010. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

én felpontoztalak, mert szerintem részben igazad van:)

Amúgy énis már kiskoromban is tudtam, hogy a lányokhoz vonzódom, most 15 vagyok, és hajtok lányokra, van is bnőm. Próbálj ki egy párkapcsolatot, és majd meglátod.

2010. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem "divat" ez nálam..Ne sértegessetek légyszíves:D

Nem voltam még senkivel igaz, hiányzik a gyakorlati része a dolognak. Testileg semmi bajom a fiúkkal elméletben.

Csak azt tudom h amit eddig nők iránt éreztem az jó érzés, és őszinte, és belülről jött, de még soha nem volt viszonzott, hogy megtudjam mi lehet ebből.

És nem életem élménye ez a helyzet nekem sem.

2010. dec. 6. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, a szexuális irányultség eléggé bonyolult tud lenni. Én szerencsésnek érzem magam, mert már kora kamaszkoromtól tudtam, hogy a saját nemem vonz, ezt elfogadtam, nincs ezzel semmi gondom. Mások viszont akár húsz évet is leélhetnek egy heteró házasságban, és csak azután jönnek rá, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Sok ilyen családos meleg férfit ismerek.

Nálad, úgy látom, kettős a dolog, a fiúk sem hagynak hidegen, de lányokba tudnál beleszeretni? Nehéz ügy... mivel még nem volt kapcsolatod, ezért lehet, nem tudod még, mi az, ami igazából érdekel, amíg meg nem próbálod. Szerintem ha kész vagy rá, próbáld meg felfedezni a vágyaidat, ismerkedj, beszélgess (leszbikus/bi) lányokkal, hogy ők hogy éreznek a dologgal kapcsolatban... ha esetleg nem tudnád, hogy kezdj hozzá, ajánlom a [link] oldalt, kiindulópontnak jó lesz.

2010. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok.

17 évesen jöttem rá, hogy a lányok is vonzanak. Volt már egyel szex is. jóvolt. előfordul, hogy lányokkal kavarok. de rájöttem, hogy inkább a pasik kellenek.

Én azt mondom, hogy a lelke mélyén minden nő biszex egy kicsit...

2010. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ovi óta. Nem a Béla, hanem a Klárika tetszett. Ezt mindenki tudja 1-2 éves kora óta. Pont mint a nemzetét.
2020. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!