Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek a srác iránt?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön nekem. De nem merek rákérdezni hogy bejövök-e vagy sem vagy hogy járna-e velem:S Mit tegyek?
2010. dec. 6. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Több infó kéne! Milyen viszonyban vagytok? Ismeritek egymást?
2010. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugodtan kérdezd meg tőle nem fogja leharapni a fejed.

Én ugyanígy voltam egyszer aztán mire megkérdeztem volna már volt valakije.

Úgyhogy ne legyél olyan hülye mint én hanem csak bátran és őszintém menj oda hozzá és mond meg neki.

Vagy beszélgessetek msn, e-mail stb. az ember sokkal nyíltabb ha nem látja a másikat. Aztán szép lassan beszélj vele találkozót biztosan el fog menni. És onnan már nyert ügyed van. Na részemről ennyi a többi már csak rajtad múlik.

2010. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szívesen csevegnék vele de ahogy ránézek le dermedek és nagyon félős vok sajna:S
2010. dec. 6. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába, nem való ez még neked.
2010. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17:51 vok.

Ezért mondtam h gépen vagy telón csevegj vele mert ott több önbizalmad lesz.

Én is ma beszéltem egy lánnyal és mikor írtam neki, alig mertem lenyomni az entert, de megtettem mert összeszedtem annyi bátorságot úgyhogy neked is sikerülni fog biztosan.

Én hiszek benne ha te is és ha van annyi akaraterőd. :)

2010. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!