Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy LÁNYba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy LÁNYba?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki már régebbóta szimpatikus, de tavaly féltékenységi okoból utáltam, de már akkor is feltűnt, milyen szép. Aztán egy hetet együtt töltöttünk (nemcsak egyedül voltunk), s összebarátkoztunk. De utána majd' egy évig nem is beszéltünk. Nyár elején akaratlanul is flörtöltem vele, s ha helyesen értelmeztem a jeleket, tetszett neki. Nyár végén neten sokat beszélgettünk, s egyre inkább megszerettem, egyáltalán nem utáltam. Aztán egyik nap mikor találkoztam vele, úgy esett a fény a szájára, hogy elgondolkodtam rajta, milyen érzés lehet vele csókolózni. Utna nem sokkal olyat álmodtam, hogy megcsókolt. Azóta sokszor elképzelem, hogy csókolózunk, s ha a közelben van, mindig őt bámulom. Nem olyan rég ismét flörtöltem vele, habár nem szándékosan. Tavaly érdeklődött irántam, azt tudom.

Valaki segítene nekem ezt megmagyarázni?


17/L


2010. dec. 6. 15:59
 1/6 kisnita ***** válasza:

Hogy lehet nem szándékosan flörtölni???? De most komolyan...

Tyhűű látom én már "kiöregedtem" a témából XD

2010. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy, ha te éppen elbambulsz, s a csokit tölröd le a szádról, ő meg épp jön, s te épp rábámulsz. azt elég könnyen félrelhet érteni.
2010. dec. 6. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

csak te tudhatod mit érzel.így a leírtakból vonzódsz hozzá.

kezdeményezz és kiderül ő mit is érez.

2010. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem beszélgessetek hívd át pizsamapartira vagy ilyenek, és egyet el ne felejts, ha összejöttök beszállok 3iknak az ágyban xD

2010. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biszexualitás minden emberben van. Van aki bevallja, van, aki elfojtja különféle tabuk miatt. Semmi rossz nincs ebben. Hogy kiderüljön, biszex vagy-e, próbálj "úgy"is lánnyal lenne. Persze ha hetero-t kívánsz meg, abból csúnya ügy lehet, be lehet égni alaposan. Vagy fojtsd el magadban a vágyat, vagy próbálj ki egy bi lányt.
2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nyáron tetszett neki a flört, mire vártál eddig?

miért nem lépsz??

2010. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!