Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekeményítettem és szakított!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekeményítettem és szakított! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 2 és fél évet voltunk együtt!
2010. dec. 6. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor ez gázz...mert kételkedni fog benned ha kibékülsz vele
2010. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben?
2010. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze! Eddig lágy és elnéző voltam de egy idő után már elegem volt és bekeményítettem de Ő SZAKÍTOTT!
2010. dec. 6. 10:28
 4/13 anonim ***** válasza:
elkezdted verni?
2010. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
DEHOGYIS! SOHA NEM ÜTNÉK MEG NŐT! nem hanem kinövesztettem a farkam... ha értitek mire gondolok!
2010. dec. 6. 10:31
 6/13 anonim ***** válasza:

nem igazán

megerőszakoltad?

2010. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem! nem értem mér kell ilyenekre gondolni egyből! csak kicsit durvábban szóltam azért ami nem teccet ennyi...semmi ütés semmi verekdés semmi csúnya szó só sincs erről! csak fériasan megmondtam a frankót. így érted már?
2010. dec. 6. 10:37
 8/13 kisnita ***** válasza:
férfiasan vagy bunkó módon? Mert azért nem mindegy. És mik voltak azok a dolgok amik nem tetszettek neked és határozottan megmondtad a véleményed róla? Így elég nehéz értelmes választ adni...
2010. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem voltam bunkó úgy gondolom! Példáúl hogy csúnyán beszélt velem sokszor meg hogy úgy gondolta hogy nekem is takarítanom kell otthon (amibe egy kicsit igaza is van) de én úgy gondolom hogy ez a nők dolga! Akkor ha el akartam menni valahova haverokkal nélküle akkor hisztizett! De az esetek többségében ha megkértem valamire azt megcsinálta de már elegem volt abból nagyon hogy nekem is takarítanom kell!
2010. dec. 6. 10:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb így a Lánynak! :P Puszi Neki, és jobb pasit kívánok neki a jövőben! :D
2010. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!