Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a 15 éves lányok 17-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 15 éves lányok 17-18 vagy még annál is idősebb pasikkal járnak, akkor nekem 15 évesen, fiú ként,12-13 éves lányokkal kellene járnom? :O

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 21:44
1 2 3
 1/23 Moszuke ***** válasza:
87%
és ha én 2-3éves vagyok akkor a g*cit kéne csókolgatnom a földön?
2010. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül de mire 16 leszel, addigra te is ezt fogod csinálni :D


16/f

2010. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Moszuke te elmebeteg XD
2010. dec. 5. 21:47
 4/23 anonim ***** válasza:
igen, muszáj, előírja a hatályos Ptk.
2010. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jaj dehogyis. :)

14-15 éves lányokkal vagy ha egy idősebb csaj benne van a dologban,hogy veled járjon akkor pl. olyan korúval.

14,5/L

2010. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, de nagy részben igaz. Hangsúlyozom nagy részben, tehát vannak olyan lányok akik a saját korosztályukból keresnek párt. De tény és való, hogy általában az idősebbeket keresik,halottam olyan felvetést is mi szerint a lányok korábban érének aztán így elméletben előrébb vannak mint a fiú és ezért az idősebbek társaságát keresik. De erre nincs válasz szerintem valamiért ez van, mint az is, hogy manapság a kockahasú,szőrtelen pasikért nyáladzanak a lányok.
2010. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Csak nem nagyon akarok nálam fiatalabb lányokkal járni.

Mert a szememben még a 14 éves lány, kislány :)

Igaz én sem vagyok Férfi.

2010. dec. 5. 21:54
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megmondani. Ha egy lány idősebb fiúval jár, akkor az normális, mert majdnem mind úgy van vele, ha egy fiú fiatalabb lánnyal, akkor rögtön pedofil meg ilyenek. A korodban kevés eséllyel találsz olyan lányt, aki ugyanolyan időssel akarna járni, idősebb lány nem fog járni veled, ha fiatalabbal jársz, akkor meg ez van...Jó szar rendszer...
2010. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
sajnos :(
2010. dec. 5. 22:02
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne válogass,nem igaz,hogy nincs olyan 14-15 éves lány aki érettebb...
2010. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!