Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-es ismerkedés utána beleszeretés?

Figyelt kérdés

16f vagyok és van egy lány aki szint úgy 16l.

Még csak képről láttam,ott is teccett,de msn-en beszélünk pár napja csak,de viszont megtudtam róla amit akartam.. Szval:Nem pláza kurv@, aranyos,szereti a kutyákat,nem jár diszkóba,nem cigizik,nem iszik és ezek mellett még jófej is és olyan szinten megkedveltem,hogy az valami hihetetlen,pedig csak ártatlan beszélgetésnek indult,most meg ott tartok,hogy csak ő jár a fejemben.Most megbeszéltük,hogy találkozunk és sétálunk,de igazából én már nem is izgulok,hogy hogy néz ki,mert láttam képekről és az,hogy a mai 16éves lányok egy rohadt retkes r!bancok egyszerűen sokkot kaptam,hogy mennyire fain és,hogy van még ilyen lány :) Ilyenre várok már 16éve és már keztem azt hinni,hogy nincs és tessék :) :$ Itt van előttem,csak ugye nem láttam még élőben =/ Az gáz ha már most szeretem ?


2010. dec. 5. 21:39
 1/9 Moszuke ***** válasza:

igen gáz, mert ezt hívják fantom szerelemnek.

ismered őt? nem. akkor hogy a fenébe szeretheted? elképzeld őt, hogy ilyen jó meg olyan jó... és ezért szereted.. mert a fejedben létezik és tökéletes:)

majd ha jártok hónapok óta és előbukkannak a negatív dolgok akkor mond, hogy szereted.

2010. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem gáz szerintem :)

úgy vettem észre hogy msn-en még őszintébbek az emberek, mint élőben, szóval nem hiszem, hogy csalódni fogsz!

sok sikert a randihoz! (vigyél virágot, vagy csokit:-))

2010. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gáz
2010. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

msn-en nem a külső miatt lehet megszeretni valakit!

És ha élőben nem olyan szép mint képem akkor is szép lesz neked mert szereted!

Próbát megér : D

2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vesztenivalód nincs!
2010. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem gáz!

én is úgy szerettem bele valakibe hogy msn-eztünk és csak utna taliztunk

de akkor is az érzéseim csak nőttek mert megláthattam élőbe

2010. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem két mesém van: az egyik, mikor nem msn-en, de e-mailek gyors váltásával lettem szerelmes. Hatalmas pofáraesés lett, pár hónap múlva sikerült csak meglátnom a különbséget az elképzelt és a valós személy között, közben majdnem neki adtam a szüzességem, hála az égnek ennyi eszem volt még. A másik mesém, hogy msn-en kezdtem beszélni egy sráccal, de különösebben semmit sem gondoltam róla, mikor személyesen találkoztunk, első látásra belészerettem, utána tepertem, hogy többet msn-ezzünk, és főleg sokat találkozzunk, és már több, mint 1,5 éve vagyunk együtt:D Ez csak két személyes példa, a követzektetést persze te vond le, vagy pedig inkább próbáld ki a saját bőrödön. Ha tanácsolhatok valamit, azt mondanám, hogy próbáld nem olyan nagyon beleélni magad, hogy ne puffanj esetleg nagyot, de az, hogy pozitívan vagy elfogult felé a találkozás előtt már, még hasznos is lehet, jobban alakulhat a tali talán:D De figyelj arra, hogy milyen is Ő, ne csak arra, amit már érzel:D 21L
2010. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vigyázz nehogy pofáraess :)

én sajna sokszor jártam már így....pedig olyan jól indul minden msnen aztán élőbe is jó aztán pasz mitörténik...

2010. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
velem is történt ilyen, aztán már azelőtt hogy találkoztunk volna, összevesztünk.
2010. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!