Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szegyellos es felenk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szegyellos es felenk a baratom elottem?

Figyelt kérdés
Csak par honapja ismerkedtunk meg. Nagyon hatarozott tipus legalabbis masokkal. Miert szegyellos velem? (szexben nem az)Peldaul mikor jon ertem teljesen kedves de nem tudunk normalisan beszelgetni. Nem erdeklem ot? fel tolem? Par honap utan lehet a ferfi ugyanugy felenk a no tarsasagaban mint az elso hetekben?
2010. dec. 5. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem akar semmit elrontani..meg sztem fülig beléd van esve, azért van zavarba, hogy nehogy oylat mondjon neked, amitől kiábrándulsz belőle! Nyugtasd meg, meg nyitogasd ki a szárnyait.
2010. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap után nem hiszem, hogy kéne még félénknek lennie, én pl már 2 hét ismeretség után abszolút nem voltam félénk, de biztos egyénfüggő... :)
2010. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyetértek....
2010. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:
100%

nem értem..

azért szégyellős mert nem beszélget veled?


hát ember.. értelmes dolgokról beszélgetni nem olyan egyszerű.. kell hozzá jó téma meg kommunikációs készség, és némi tájékozódottság is meg ilyesmi..


persze lehet beszélni kevésbé IQ dolgokról is mint filmek meg ilyenek:) sose szerettem az ilyen gagyi témákat:S

2010. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudok vele beszelgetni barmimlyen temarol, kivetel MIrolunk. Nem mintha eroltetnem, de nem kapok tole bokokat se.
2010. dec. 5. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
és biztos hogy szeret? hány évesek vagytok?
2010. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
en 26, o 31
2010. dec. 6. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ő biztos nem olyan bókolós típus,de majd lehet el jön annak is az ideje,nem értem azt h nem tudtok normálisan beszélgetni!!
2010. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rólatok meg csak akkor kell beszélgeti ha valami probléma,élvezzétek h együtt vagytok,minek magatokról azaz 2-őtök kapcsoltáról beszélgetni??:O
2010. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!