Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor 'érdemes' összeköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor 'érdemes' összeköltözni a szerelmünkkel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 10 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és nagyon szerelmesek vagyunk. Persze vannak vitáink, de azt kell mondjam, tökéletes a kapcsolatunk. Szeretnénk összeköltözni. Én kicist félek, hogy nem lenne-e ez még korai... Korai lenne?
2010. dec. 5. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem korai...
2010. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor költözzetek össze amikor mind a ketten jónak látjátok :)
2010. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem korai.

Mi a párommal másfél hónap után költöztünk össze.

Szóval nyugodtan.

F.

2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzitek, akkor össze lehet költözni. Ez egyáltalán nem attól függ, hogy mióta vagytok együtt, inkább attól, hogy a szerelmen kívül mennyire értitek meg egymást. Ha hasonló az életfelfogásotok, az életmódotok és egyikőtök sem sózza a paradicsomot (vagy mindketten sózzátok), akkor működni fog, ha ez nincs meg, akkor mindegy, hogy 5 vagy 10 évet vártok, akkor se fog működni.

Amúgy szerintem sokat túl nagy jelentősséget tulajdonítanak ennek az öszeköltözés dolognak...

2010. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ezen vacilálok mindig,hogy mikor költözzünk össze.

Már felhozódott nálunk is többször.Mi 4 éve vagyunk együtt,de nekünk még ez nem sikerült.:S

Jah,és én alig várom,hogy együtt éljek vele azért is mert akkor nem kell annyit mennem náluk,és nem látom anyósjelöltnek azt a savanyodott arcát...

21/L

2010. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!