Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves kollegám (lány). Elmentünk együtt bulizni jól éreztük magunkat, ittunk táncoltunk vacsiztunk. Kerek perec a nap végén megkérdeztem, hogy van e nála esélyem. A válasza egy határozott nem volt. Azóta jóban vagyunk beszélünk, tudta, hogy járok squasholni eljött velem, azóta heti egyszer squasholunk, mozi és néha kajálni is eljárunk. Picit úgy érzem kacérkodik velem, mintha akarna valamit. Most lakást vásárolok és közölte, hogy Ő akar ott az első lány lenni, meg milyen jó mart feljár hozzám. Most már nem akarok kezdeményezni, nem tudom hova tenni a lányt. Minden találkozás után úgy érzem és látom rajta, hogy kivirul. Szerintetek ez miért van? Mit kellene tennem?
2010. dec. 5. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Határozott "nem". Jézus, szegény :$

Az ilyenek nehezítik meg a fiúk dolgát.

Szerintem legyél kicsit ridegebb, ne legyél papucs, hogy "majd ha akar elővesz"..

Pl amikor ilyeneket mond, hogy ő akar lenni az első, kérdezz vissza tanácstalanul, hogy "miért?" (ugyebár nincs köztetek semmi elvileg) Ugyanígy máskor is, tűnj olyannak, mint aki végleg felfogta, hogy el van utasítva, ha belátta, hogy tévedett, így kell rájönnie, különben úgy se látná értelmét változtatni.

Ha szeret veled lenni, és nincs kapcsolata se, akkor valószínű amolyan női tartásból mondta ezt, mutasd meg neki, hogy hibázott.

Szerintem ezt érdemes tenni.

2010. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a hiúságát legyezgeted, vagy azt várja, hogy "harcolj érte".
2010. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként találkozgattam egy régi lány ismerősőmmel és úgy veszem le, hogy nem tetszik neki, mintha zavarná...

Persze megkérdezte mi volt én elmondtam...

Elkezdtem egy picit húzni, hogy rádöbbenjen, hogy nem kellett volna elkapkodni a határozott nemet...Sőt mostanában nagyon sokszor felhív...ez lehet nekem jó? Bár van úgy hogy nem veszem fel a telót... :) ez nem tudom okos lépés e? Lehet esélyem egyébként a lánynál?

2010. dec. 5. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzd tovább, ne vegye természetesnek, hogy készenlétben vársz rá.
2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!