Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy minden pasi egy nyomorék? Most komolyan, mindig minden bajuk van, és még mi nők vagyunk a hisztisek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 01:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért mert ti csajok mindent elvártok tőlünk, legyünk mi is szépek mint ti meg divatosak, szemöldök kiszedés, kozmetikus, legyünk izmosak, kocka has, minden hülyeség, akkor már nekünk is jogunk van hisztizni.Egyenjogúság van, nem tudom honnan gondolod, hogy neked több jogod lenne bármihez is mint a férfiaknak.
2010. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

vannak pasik, akiknek soha semmivel nincs bajuk, megszervezik az egész életüket, csak ott a csajnak egy szava sem lehet, max, ha nem tetszik, el lehet menni.

ilyen az én barátom.

2010. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gondolom egy nagyon tapasztalt női lélek lehetsz. Biztos volt két pasid és mindkettő szakított veled és most a férfiakat szidod. Gratulálok!

L/

2010. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
énis igy vagyok ezzel pedig pasi vagyok!,látom ezt a sok tányérsapkás 10en éves nyomoroncot az utcán és kiboritó hogy milyen nyomorkékok a mai fiatalok:D válassz idősebb pasit magadnak és nemfogsz csalódni mondjuk olyan 25felettire gondoltam:) ha akarsz ezekröl dumcsizni irj e-mailt: justisec@citromail.hu
2010. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!