Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy srác aki nagyon bejön. És úgy veszem észre, hogy neki is bejövök. Csakhogy van egy barátnője, akivel nemrég szakított, aztán most újra összejöttek. Elvileg nem szereti...


L16


2010. dec. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél? Meg tanulhatnál írni.

Na meg "és"-el nem kezdünk mondatot.

2010. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézdd ha nem szeretné akkor nem mennt volna vissza hozzá, vagy csak kihasználja a csajszit. Szerintem maradj támadóhelyzetben és amikor látod, hogy már tényleg nincs a csajszi a képben akkor gyerünk.

Addig pedig bókolj a fiúnak és jelezzd, hogy nem semleges számodra. Viszont a kapcsolatba nem mász bele, meert ha te lennél a lány helyébe te sem örülnél neki.

ÉS szóval is lehet kezdeni mondatot.-pl itt is helyes egy kis nyelvtan is a szerelmi tanács mellé

2010. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha csak nem verset írt :O
2010. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a degenerált, teljesen haszontalan és fölösleges választ, ismét nem csalódtam :)

Jó látni ezt a sok segítőkész, intelligens, kedves embert, akik itt megfordulnak.

Remélem nem ejtettem helyesírási hibát kedves f*szfej :)

További szép napot neked!

2010. dec. 4. 21:15
 5/5 A kérdező kommentje:

2. kommentelő:

Köszi a választ :) Hasznosnak tűnik.

2010. dec. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!