Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért kell állandóan mártírkodni? Nem unják még?

Figyelt kérdés
Állandóan csak sírnak, hogy nincs barátnőjük, mert a csajoknak csak a jó pasik kellenek és a csúnyákat elhajtják azonnal, még ha az rendesebb is. De mégis minek járna egy olyan valakivel aki egyáltalán nem tetszik neki, nem vágyik rá, nem akarja hogy hozzáérjen, stb.?? A pasik se jönnének össze egy csúnya lánnyal, hiába mondják azt, hogy nekik nem a külső számít. Ezer és egy olyan párt látni ahol a csajszi tök szép, a pasi viszont átlagos vagy annál kicsit csúnyább. De olyan párt még sose látott senki h egy nők bálványa jó pasi egy ronda csajjal járna! Nem veszik észre hogy nem azért nincs barátnőjük, mert csúnyák, hanem mert csak ülnek és siránkoznak??
2010. dec. 4. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen eredeti.
2010. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a csúnyaság relatív. mindenkinek más jön be. egyiknek a pohos mackós hapsik, másoknak a kigyúrtak, van akinek meg tökmind1. szerintem nem kéne általánosítani a pasikat mert valóban sok olyan van aki sajnáltatja magát de ha belegondolsz csajok között is rengeteg ilyen van... 22/L
2010. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Moszuke ***** válasza:
100%
eztmostjólmegaztmondtad
2010. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy üzleti tárgyaláson nem nézik,hogy

Gyurika kopasz-e vagy nem,és ezért Gyurika leszaíktja a 100millió forintot. Viszont ha hazaér,és tudja,hogy a százmillióból remek jó luxusqrvát kapni,akkor otthon ne valami bányarém legyen már. Nőknek meg nincsenek jogai,és érjék be azzal,hogy csak oldalbordák,ennyi.

2010. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ebből én csak annyit szürtem le , hogy te csúnya vagy, és zavar hogy senki nem megy oda hozzád, csak megpróbáltál köntörfalazni xd
2010. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálunk!

Ön a 2523477. nő, akinek ez a gondolat megszületett a fejében. Nyereményét a portán átveheti, illetve privát üzenet formájában eljuttathatja hozzánk címét, ahova postázhatjuk önnek a 2 évre elegendő Szilvia konyhai papírtörlő csomagunkat.

2010. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ezt épp fordítva figyeltem meg, tündérkém:)

És téged mit zavar, ha siránkozik? Az ő baja

Örülj, hogy te elvagy

2010. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem panasziroda.

Felteszel egy kérdést, és kifejted problémádat,hogy húú milyen gondod van a pasikkal.

Nem kéne általánosítani kicsi szívem,mert nem nézzük jó szemmel. Szerintem nem csak én vagyok ezen a véleményen. Egyébként meg tudod mit jelent a mártírkodás?Mert látom ezzel sem vagy tisztában.Hány éves is vagY? (:

2010. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok. még annyit tennék hozzá h valószínűleg nincs túl nagy szerencséd a pasikkal és ezért fikázódsz. nekem nincs pasim pedig lehetne és ezt nem nagyképűségből írom. viszont h ilyen dolgokkal foglalkozzam h kinek milyen csaja vagy pasija van eszembe nem jutna... hát ne haragudj de jó sok szabadidőd lehet...
2010. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én pont h olyan párokat látok, ahol egy jóképő pasi jár egy csúnya lánnyal, de fordítva soha. Nem is hibáztatom a nőket, h a külső a legfontosabb nekik, így vannak programozva és kész. Csak az idegesít, amikor egy nő váltig állítja h neki a belső számít, közben meg azt mind lesz@rjátok.
2010. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!