Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam, vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

nagyon szeretek 1 srácot aki sajnos elég messze lakik, összejöttünk 1 fesztiválon de össze is vesztünk. nagyon hiányzik néha felvesszük a kapcsolatot de alig beszélünk. elmondjam neki, hogy szeretnék újra találkozni vagy felejtsem el? (amúgy van barátnője) akit érdekel lent részletesebben leírtam.



Két éve egy fesztiválon találkoztam egy sráccal( oda jött beszéltünk egy kicsit majd megadta a telfonszámát,hogy holnap hívjam fel. nem hívtam, de felvettem vele később a kapcsolatot) és idén nyáron ugyan azon a fesztiválon találkoztunk mert, illuminált állapotban felhívtam, hogy itt lesz-e majd azt mondta találkozni akar velem, találkoztunk is, sokat beszélgettünk, együtt ittunk majd megcsókolt és utána elég sokat csókolóztunk. kérte, hogy aludjak vele de mivel 'megvolt' ezért kihyagtam. másnap megint találkoztunk és nagyon jól elvoltunk talán túlságosan is beleéltem magam az egészbe de tényleg hihetetlenül jól éreztem magam és boldognak éreztem magam. elmondtam, hogy szeretnék vele lenni de tudtam, hogy nem lehet megint elváltunk mindketten a saját sátrunkhoz. másnap felhívtam, hogy merre van és össze is futottunk de nem hagyta, hogy megcsókoljam vagy, hogy hozzáérjek, kicsit elkezdtem szúrkálódni majd beszóltam neki. erre hátatfordított és lelépett. visszasiettem a sátramhoz kb 10 perc gyloglás végig mosollyal az arcomon beültem a sátramba majd ordítva sírtam a barátnőmnek és a barátjának. teljesen kikészültem. már kb egy fél év eltelt és nagyon hiányzik mert megbeszéltük azóta a doglot néhányszor irtunk egymásnak sms-t. de mostanra van barátnője, nagyon sokat jelent nekem és úgy érzem sosem fogom elfelejteni teljesen megvátoztatott és nemtudok már emberekkel kapcsolatot termteni mert foylton szomorú vagyok és félek,hogy valaki közel kerül hozzám majd megint elveszítek valakit.


2010. dec. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobjad, sürgősen. Majd én megfektetlek. :)
2010. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, 16/L ez lemaradt.
2010. dec. 4. 19:38
 3/3 Oxa ***** válasza:

Szia!


Olyan, hogy sosem fogom elfelejteni nincs! Semmi sem örök!

Volt egy érzelmi fellángolás benned alapból az adott srác felé. A srác odament hozzád, volt ez meg az, és ez olaj volt a tűzre ami addig a lelkedben volt.


Egyszer ez a srác veled akart aludni, majd utána, hogy nem tudott veled lefeküdni nem hagyta, hogy megcsókold. Ebből neked mi jön le? Nekem az, hogy csak érdekből akart veled lenni...


Mivel a srácnak barátnője van, így amíg az Ő kapcsolatuk tart, addig ne kezdeményezz semmit! Mindenki magánélete egy intim szféra, amibe nem illik beleszólni!


Mivel a srácnak megvan az elérhetőséged, így, hogyha valamit szeretne megtalál!


Csak mondjuk arra figyelj, hogy ne csak egy éjszakára találjon meg, ha Te többet szeretnél tőle!

2010. dec. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!